Aktualności

Wyniki Pingla Cup w kategorii Żaków

Przedstawiamy wyniki oraz klasyfikację końcową z niedzielnego turnieju Pingla Cup Żaków. W odnośnikach jest link do drabinek turniejowych.


Turniej Główny Żaków
Turniej Pocieszenia Żaków
Turniej Główny Żaczek
Turniej Pocieszenia Żaczek
Turniej deblowy

Klasyfikacje

Żacy

1 Fabian Sprzączak
2 Adam Smoter
3 Kacper Latocha
4 Kacper Toton
5 Wojciech Szymczak
6 Michał Kaźmierczak
7 Aleks Pakuła
8 Paweł Witkowski
9-12 Jakub Dobosz
  Kacper Perkowski
  Nikodem Aderjahn
  Bartosz Ziemba
13-16 Mateusz Jesse
  Oskar Lipa
  Michał Frączek
  Patryk Dubiniak
17-20 Mateusz Jesse
  Oskar Lipa
  Adrian Niewiara
  Piotr Sękowski
21 Kajetan Kanownik
22 Kornel Utylski
23 Tomasz Fabisiak
24 Janek De Guzman
25-26 Adam Kwapiś
  Hubert Wesołowski
27-28 Szymon Grycuk
  Kacper Kostrzewa
29-31 Patryk Gierach
  Mateusz Wężyk
  Nikodem Nagel
32-33 Jakub Karkoszka
  Ivo Kulik  

Żaczki

 

1 Julia Wiktor
2 Natalia Rabiega
3 Milena Mirecka
4 Magdalena Zatyka
5 Maja Warowna
6 Laura Wille
7 Zuzanna Piekarczyk
8 Kinga Mikulska
9-12 Weronika Pilarska
  Aleksandra Oskiera
  Maria Skarżyńska
  Maja Łakoma
13-16 Agata Krzyżkowska
  Lena Rucińska
  Wiktoria Wiencek
  Blanka Kusińska
17-20 Roksana Franczak
  Zuzanna Pingot
  Jagoda Karkoszka
  Natalia Pazińska
21 Patrycja Borowska
22 Kinga Szafrańska
23-24 Alicja Krynicka
  Julia Bartoszek
25-26 Lena Zawiślak
  Julia Witkowska
27-29 Hanna Tomala
  Zuzanna Gutkowska
  Marta Knapik
30-31 Roksanda Nadolska
  Wiktoria Kocik

Deble

1 Aleks Pakuła/Fabian Sprzączak  
2 Mateusz Jesse/Nikodem Aderjahn
3 Oskar Lipa/Kacper Latocha  
4 Kacper Perkowski/Wojciech Szymczak
5-8 Milena Mirecka/Aleksandra Oskiera
  Adam Smoter/Piotr Garwoła  
  Maja Warowna/Maja Łakoma  
  Michał Frączek/Kacper Toton  
9-16 Kajetan Kanownik/Adrian Niewiara
  Magdalena Zatyka/Natalia Paziewska
  Jakub Dobosz/Juliusz Wille  
  Bartosz Ziemba/Patryk Dubiniak  
  Natalia Rabiega/Laura Wille  
  Szymon Grycuk/Weronika Pilarska
  Michał Kaźmierczak/Piotr Sękowski
  Kinga Mikulska/Julia Wiktor  
17-26 Lena Zawiślak/Jagoda Karkoszka
  Nikodem Nagel/Dawid Tomkowski
  Janek De Guzman/Zuzanna Piekarczyk
  Adam Kwapiś/Patryk Gierach  
  Patrycja Borowska/Kinga Szafrańska
  Lena Rucińska/Zuzanna Pingot  
  Kornel Utylski/Kacper Kostrzewa
  Agata Krzyżkowska/Marta Knapik
  Jalia Bartoszek/Wiktor Kocik  
  Kamila Szkiryniec/Aleksandra Lechowicz



Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego