Aktualności

Klasyfikacja końcowa IV Edycji Pingla Cup

 

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową całego turnieju.

Kategoria Skrzat

Gra pojedyncza Skrzatów:
1. Sprzączak Fabian
2. Wnęk Krzysztof
3. Perkowski Kacper
4. Dubiniak Patryk
5. Gawlas Mateusz
6. Pakuła Aleks
7. Fabisiak Tomasz
8. Dobosz Jakub
9-12. Kempka Iwo
         Kalinowski Przemysław
         Szary Piotr
         Wróblewski Stanisław
13-16. Klinowski Marek
           Krzyżanowski Jakub
           Bukowski Franciszek
           Korzus Julian
17. Ziemba Bartosz
18. Stroiński Stanisław
19. Owedyk Tymon
20. Wężyk Mateusz
21-22. Grabowski Maksymilian
           Mróz Szymon
23-24. Kempka Krzysztof
          Podlasiński Wojciech

 

Gra pojedyncza Skrzatek: 
1. Ulatowska Anna
2. Piekarczyk Zuzanna
3. Twardawa Emilia
4. Chromik Anna
5. Pilarska Weronika
6. Rucińska Lena
7. Bazylewska Zuzanna
8. Kostuch Gabriela
9-12. Tatysiak Julia
        Zawiślak Lena
        Jakubczyk Weronika
        Karkoszka Jagoda
13. Witkowska Julia
14. Gaj Julia
15. Bugała Ewa
16. Woźniak Helena
17-18. Romanowska Lena
          Konstantyn Kaja
19. Utylska Karolina

 

Gra podwójna Skrzatów:

1. Wnęk/Pakuła
2. Sprzączak/Wróblewski
3. Perkowski/Ziemba
4. Szary/Gawlas
5-6. Dobosz/Fabsiak
      Korzus/Bukowski
7-8. Kalinowski/Krzyżanowski
      Owedyk/Grabowski

Gra podwójna Skrzatek:
1. Bazylewska/Ulatowska
2. Piekarczyk/Pilarska
3. Rucińska/Witkowska
4. Utylska/Konstantyn
5-6. Zawiślak/Karkoszka
      Chromik/Twardawa
7-8. Woźniak/Gaj
      Jakubczyk/Kostuch

 

Kategoria Żak

Gra pojedyncza Żaków:
1. Formela Rafał
2. Gromek Artur
3. Toton Kacper
4. Sadowski Kamil
5. Sprzączak Fabian
6. Żurawski Kacper
7. Pakuła Aleks
8. Sakowicz Mateusz
9-12. Perkowski Kacper
         Wojtaszczyk Wojciech
         Jurczuk Michał
         Frączek Michał
13-16. Smoter Adam
         Soliło Dominik
         Pyra Konrad
         Then Olaf
17-24. Murasicki Igor
         Garwoła Piotr
         Gawlas Mateusz
         Szatkowski Bartosz
         Stańczak Kacper
         Lipowski Michał
         Frankowski Filip
         Kaźmierczak Michał
25-32. Lewandowski Adam
         Maga Bartosz
         Rękas Miłosz
         Sękowski Piotr
         Adamiak Bartosz
         Dudek Mikołaj
         Janik Maciej
         Rękas Maciej
33.    Maciaszczyk Aleksy
34.    Cyps albo Zyps Alan
35.    Stolarczyk Kryspin
36.    Wróblewski Stanisław
37-38 Fabisiak Tomasz
          Matysiak Mateusz
39-40. Wróblewski Jan
           Utylski Kornel
41-44. Piotrowski Adam
           Chęciński Michał
           Szary Piotr
           Klinowski Paweł
45-49. Antonowicz Mikołaj
           Hemid Sherif
           Matysiak Mikołaj
           Sitarski Wiktor
50-53. Ziemba Bartosz
           Madej Franciszek
           Grabowski Ksawery

 

 

Gra pojedyncza Żaczek:
1. Bogdanowicz Natalia
2. Bartkiewicz Julia
3. Śliwka Zofia
4. Mirecka Milena
5. Hardyś Matylda 
6. Oskiera Aleksandra
7. Madej Zofia
8. Pacelt Anna
9-12. Piekarczyk Zuzanna
         Pencarska Emilia
         Osińska Oliwia
         Zawadzka Olga
13. Brzezińska Natalia
14. Pieckowska Maria
15. Jaworska Zofia
16. Wiktor Julia
17. Małecka Natalia
18. Osmolak Antonina
19. Wójtowicz Natalia
20. Cichońska Małgorzata
21-22. Chromik Anna
           Twardawa Emilia
23-24. Gutkowska Zuzanna
           Warowna Maja

 

Gra podwójna:
1. Formela Rafał/Gromek Artur
2. Śliwka Zofia/Bogdanowicz Natalia
3. Toton Kacper/Żurawski Krzysztof
4. Bartkiewicz Julia/Osińska Oliwia
5-8. Frączek Michał/Hadryś Matylda
       Mirecka Milena/Oskiera Aleksandra
       Lipowski/ Stolarczyk Kryspin
       Sprzączak Fabian/ Sadowski Kamil
9-16. Rękas Maciej/Rękas Miłosz
         Frankowski Filip/Matysiak Mateusz
         Madej Zofia/Pieckowska Maria
         Adamiak Bartosz/Pakuła Aleks
         Sakowicz Mateusz/Maciaszczyk Aleksy
         Lipowski Michał/Stolarczyk Kryspin
         Then Olaf/Dudek Mikołaj
         Wiktor Julia/Piekarczyk Zuzanna
17-32. Piotr Garwoła/Sitarski Wiktor
           Szatkowski Bartosz/Stańczak Kacper
           Jaworska Zofia/Małecka Natalia
           Maurasicki Igor/Cyps albo Zyps Alan
           Twardawa Emilia/Pencarska Emilia
           Chromik Anna/Wótkowicz Natalia
           Brzezińska Natalia/Piotrowski Adam
           Fabisiak Tomasz/Grabowski Ksawery
           Wojtasczyk Wojcieh/Soliło Dominik
           Wróblewski Jan/Wróblewski Stanisław
           Matysiak Mikołaj/Smoter Adam
           Janik Maciej/Lewandowski Adam
           Szary Piotr/Gawlas Mateusz
           Franciszek Madej/Maga Bartosz