Aktualności

IV Edycja Pingla Cup 26-27 Maja


Znamy już termin czwartej edycji turnieju Pingla Cup. Tym razem największy ogólnopolski turniej dla Skrzatów i Żaków w Grodzisku Mazowieckim odbędzie 26 i 27 maja.

Po raz kolejny klub Bogoria Grodzisk Mazowiecki przy wsparciu gminy Grodzisk Mazowiecki już po raz czwarty zdecydował się zorganizować ogólnopolski turniej Pingla Cup. Niewątpliwie to tej decyzji skłoniły nas pochlebne zdania uczestników, rodziców i trenerów z poprzednich trzech lat. Szczególnie uśmiech na twarzy i dziecięca radość młodych uczestników sprawa nam największą przyjemność.

Jak zawsze i w tym roku na uczestników IV edycji Pingla Cup czeka oprócz sportowej rywalizacji moc innych atrakcji. Nie zabraknie oczywiście naszej ścianki z wywiadami, gdzie będziemy starali się przepytać każdego zawodnika, rodzica i trenera. Po raz kolejny będzie szansa zagrania z zawodnikami Lotto Superligi. Dla wielu pewnie będzie to pierwsza taka możliwość w życiu. W tym roku organizatorzy przygotują również  różne pokazy tenisowe, a oprócz tego odbędą się szkolenia z profesjonalnym psychologiem sportowym dla rodziców i trenerów.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki a dla najlepszych zawodników nagrody. Na wszystkie dzieci będą czekać zdrowe poczęstunki, tak by dodały im również energii przy stole. Spotkania fazy finałowej będą się odbywać w warunkach w jakich występują na codzień tenisiśći Bogorii w Superlidze i Lidze Mistrzów ( mecze rozegrane zostaną w polu do gry z czerwona podłogą).