Błąd
 • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /var/www/clients/client0/web2/web/images/galeria/photos/bogoria-all-stars
Uwaga
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/photos/bogoria-all-stars

I liga kobiet

Podstrony

I liga kobiet

Już w pierwszym sezonie w rozgrywkach II ligi nasze zawodniczki uzyskały awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W sezonie 2020/2021 będą debiutować rozgrywkach na szczeblu centralnym w grupie północnej. Skład tworzą głównie zawodniczki, które wychowały się w naszej Akademii Tenisa Stołowego. Są to juniorki: Martyna Lis i Kasia Trochimiuk oraz Młodziczki: Tosia Zembowicz, Zosia Śliwka oraz Milena Mirecka. Liderem drużyny jest najstarsza Ola Falarz, która w swoim dorobku ma już złote medale Mistrzostw Polski Juniorek. W pierwszym meczu inaugurującym rozgrywki dziewczyny pokonały na wyjeździe 8:2 MRKS Gdańsk. Poniżej znajdziecie wyniki oraz terminarz spotkań naszej I-ligowej drużyny.

Wyniki spotkań oraz terminarz


14 wrzesień 2020

Gilowice 30.07-8.08

W dniach 30 lipiec-8 sierpień dzieci z naszej Akademii Tenisa Stołowego brały udział w obozie sportowym w Gilowicach. Przez 10 dni dzieci odbyły 18 trzygodzinnych treningów.

W pięknie położonych górach beskidzkich dzieci miały doskonałe warunki do treningów i aktywnego wypoczynku między nimi. Uczestnicy obozu wraz z trenerami mieszkali w dwóch świeżo wyremontowanych domkach. Tuż obok nich znajdowała się restauracja, gdzie dzieci spożywały posiłki. Sala oddalona była od domków dosłownie o 100 metrów. Codziennie adepci naszej Akademii mieli zaplanowane dwa treningi po blisko trzy godziny. Sam trening składał się z dwugodzinnego treningu technicznego i taktycznego, półgodzinnego treningu fizycznego, a także półgodzinnej analizy poszczególnych technik. Mimo wysokich temperatur wszyscy trenowali z ogromnym zaangażowaniem.

Po wyczerpujących treningach dzieci mogły korzystać z basenu, który był położony na terenie naszego ośrodka. Co trzeci dzień organizowane były również wycieczki. Dzieciom szczególnie spodobała się wizyta w parku trampolin w Bielsku-Białej. Głównym założeniem i planem na obóz w Gilowicach była poprawa pracy nóg naszych dzieci i dzięki dużemu zaangażowaniu trenerów oraz uczestników obozu udało się w dużej mierze poprawić ten niezwykle ważny element gry. Tym samym zakończył się trzeci obóz organizowany przez nasz klub, dwa wcześniejsze odbywały się pod szyldem "Trenuj z Pasją" w Limanowej oraz w Kołobrzegu. Łącznie we wspomnianych trzech obozach udział wzięło około 130 dzieci z różnych stron naszego kraju. Ciężka praca powinna zaprocentować już na początku sezon. Pierwsze zawody wojewódzki i ogólnopolskie odbędą się już we wrześniu. W tym miejscu ogromne gratulacje należą się trenerowi naszej Akademii Pawłowi Szelińskiemu, który był głównym organizatorem, a także kierownikiem wszystkich trzech obozów, a sama organizacja kosztowała go bardzo wiele pracy zarówno przed, jak i w trakcie samych obozów.

 

 

 


28 luty 2018

Kołobrzeg 30.06-8.07

 


Od 30 czerwca do 8 lipca w Kołobrzegu odbywał się pierwszy obóz organizowany przez nasz klub pod hasłem Trenuj z Pasją. W trakcie dziewięciodniowego obozu udział wzięło 61 osób.

Do Kołobrzegu zjechali się młodzi zawodnicy z różnych stron Polski. Dla przykładu 10-osobowa grupa dzieci z Czechowic-Dziedzic przejechała pociągiem ponad 14 godzin. Wszystko po to by pod okiem 10 trenerów poprawiać swoje umiejętności. Przez 9 dni obozu dzieci mogły korzystać z sali na której znajdowało się 15 stołów do gry. Bogato rozwinięta infrastruktura pozwalała również korzystać z dwóch boisk do piłki nożnej, koszykówki oraz 400 metrowej bieżni. W trakcie dnia odbywały się dwa treningi dziennie po trzy godziny. Oprócz tego przed każdym treningiem odbywał się pokaz poszczególnych technik i zagrań prezentowanych przez najlepszych tenisistów stołowych na świecie. Ważną rolę w trakcie treningów odgrywali również czterej sparingpartnerzy, którzy grali z wszystkim z dziećmi. Każdy z nich prezentował przynajmniej poziom drugoligowy.

W trakcie treningów trener naszej Akademii Paweł Szeliński nagrywał wszystkie dzieci po to by później analizować ich grę. Oprócz ciężkich treningów wieczorami dzieci miały również organizowane wyjścia na plażę, a także ogniska. W trakcie obozu w celu poprawienia wytrzymałości dzieci trenerzy zorganizowali dwa marszobiegi po plaży. Przez całe 9 dni obozu panowała doskonała atmosfera zarówno wśród samych zawodników jak i trenerów. Większość z nich wspominała, że w następnym roku z przyjemnością weźmie udział w kolejnym obozie Trenuj z Pasją. A już od soboty czas na kolejny obóz Trenuj z Pasją, tym razem odbędzie się on w Limanowej. Więcej informacji oraz życia obozowego, znajdziecie na Facebookowym Fanpagu Trenuj z Pasją. Link do niego poniżej:

https://www.facebook.com/trenujtenisstolowy/


28 luty 2018

Limanowa 14.07-22.07

Drugi z obozów Akademia Tenisa Stołowego odbędzie się w dniach 14.07-22.07 w Limanowej.

Część dzieci z Akademii Tenisa Stołowego wcześniej uczestniczyła już w obozach w Limanowej i zawsze wracała z nich zadowolona. Ogromnym atutem i ułatwieniem dla uczestników jest fakt, że trenują, jedzą oraz śpią praktycznie w tym samym miejscu. ZSS nr. 4 im. św Jana z Kęt przy ul. Reymonta 3 w której zakwaterowani są uczestnicy ma świetnie rozbudowaną infrastrukturą dzięki czemu dzieci maksymalnie mogą skoncentrować się na treningu. Podobnie jak w przypadku pozostałych obozów uczestnicy będą mieli możliwość trenowania 2-3 dziennie. Organizatorzy zaplanowali również wycieczki, jedną z nich będzie ta do Krynicy Zdrój.

Koszt obozu to:
Kołobrzeg 1350*/1550 zł

*cena dla uczestników programu FUNdamenty od Marzenia do Mistrzostwa

Gwarancją udziału w obozie jest zgłoszenie telefoniczne bądź
mailowe do trenera Pawła Szelińskiego (795-593-320/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )
oraz wpłacie:

 • 100 zł – rezerwacja miejsca do 11.03.2018 r.
 •  400 zł – zaliczka do 15.04.2018 r.
 • wpłata pozostałej kwoty do 15.06.2018 r.
  Numer konta oraz dane do przelewu
  KLUB SPORTOWY BOGORIA
  05-827 Grodzisk Mazowiecki
  Ul. Westfala 3a
  NIP: 529-172-33-25
  Millenium Bank
  nr konta : 23 1160 2202 0000 0001 3836 3518
  tytułem:opłata za obóz tenisa stołowego (miejsce, imię i nazwisko uczestnika)
   

DODATKOWE INFORMACJE (PDF)


28 luty 2018

Nowa Ruda 2017

9 dni w tym 8 treningowych spędzili na obiektach centrum turystyczno sportowego w Nowej Rudzie dzieci z Akademii Tenisa Stołowego Bogorii.

Punktualnie o 7.30 28 lipca młodzi adepci ruszyli z Grodziska Mazowieckiego do Nowej Rudy. 26 dzieci mimo przyjazdu na miejsce w godzinach popołudniowych już pierwszego dnia pod opieką trenerów Zbyszka, Pawła, Adama i dwóch Marcinów ruszyła na salę doskonalić swoje umiejętności. Zawodnicy przez cały czas trwania obozu trenowali w czterech grupach, które były dopasowane do umiejętności każdego uczestnika obozu.

Ogromną zaletą miejsca w którym przebywały dzieci z naszej Akademii była bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Przez te 9 dni dzieci mogły korzystać zarówno z sali treningowej, boisk i bieżni, a także basenu, który znajdował się na terenie ośrodka. Wszystkie dzieci trenowały dwa razy dziennie po trzy godziny, a wieczorem był czas na relaks, gry i zabawy oraz wspólną integrację. Co trzy dni trenerzy dla uczestników organizowali również wycieczki. Jedną z ciekawszych była wizyta w kopalni węgla w Nowej Rudzie, gdzie prawdziwą furorę robił duch któremu udało się lekko wystraszyć nie tylko dzieci ale również trenerów. Na koniec obozu zorganizowane zostało ognisko oraz pokaz talentów, który uświadomił trenerom, że adepci Akademii mają nie tylko talent sportowy ale również artystyczny. W trakcie zakończenia obozu dzieciom zostały wręczone pamiątkowe koszulki oraz upominki. Nagrodzony został również pokój, który zwyciężył w konkursie czystości, a specjalną nagrodę z przesłaniem wręczył trener Paweł.

Mimo ogromnego zmęczenia i poczucia dobrze wykonanej pracy dzieci 6 sierpnia po południu wróciły do Grodziska Mazowieckiego. O dobrze przepracowanym przez młodych zawodników i zawodniczek niech świadczą słowa Patryka Bieleckiego jednego z najlepszych Młodzików w Polsce, który na co dzień nie reprezentuje barw Bogorii a na obóz został zaproszony przez trenera Zbyszka, „Treningi były ciężki jednak po to tu przyjechałem. Udało mi się poprawić również topspin backhand z piłki podciętej i flipy znad stołu. Podobała mi się również atmosfera wśród uczestników obozu. Jeśli będzie okazja chętnie przyjadę na obóz Akademii Bogorii w następnym sezonie”. A trenerzy po obozie zapowiadają, że już szykują się do organizacji obozów w następnym roku. Poniżej link do galerii zdjęć obozu w Nowej Rudzie.

http://bogoriagrodzisk.pl/strefa-kibica/galeria/1159-aaa


13 luty 2018Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego