W poniedziałek po feriach zimowych tenisiści stołowi Orlen Bogorii Grodzisk Mazowiecki zmierzą się u siebie przeciwko 11. w tabeli drużynie LOTTO Superligi. Początek rywalizacji w sali tenisowej o godzinie 18. Wstęp na spotkanie jest darmowy.
Podopieczni trenera Pawła Fertikowskiego z przytupem weszli w 2026 rok. W dwóch spotkaniach rundy rewanżowej LOTTO Superligi zwyciężyli swoje spotkania 3:1. Co więcej, w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów grodziszczanie również odnieśli zwycięstwo 3:1 nad Bankiem Spółdzielczym Orlicz Suchedniów. W meczu przeciwko ekipie Polonii Wąchock zrobią wszystko by przedłużyć zwycięską passę. Tym bardziej, że gracze Orlen Bogorii będą zdecydowanymi faworytami poniedziałkowej rywalizacji. Każdy z trójki Marek Badowski, Miłosz Redzimski, Panagiotis Gionis należy do grona czołowych graczy ligi tego sezonu. W rankingu LOTTO Superligi mają oni jedne z najwyższych procentów wygranych gier indywidualnych. W obwodzie pozostaje jeszcze Michał Gawlas, który czeka na swoją szansę.
Pierwotnie trener Fertikowski oraz władze klubu chciały by do zespołu na najbliższe mecze dołączył Jin Takuya. Japończykowi niestety doskwiera silny uraz pleców i nie będzie mógł przylecieć do Polski. Polonia Wąchock to beniaminek LOTTO Superligi, który w swoich szeregach ma wielu zawodników z zagranicy oraz zdolnego Marcela Błaszczyka. Co ciekawe Błaszczyk na co dzień trenuje i mieszka w Grodzisku Mazowieckim. To aktualny Wicemistrz Europy Juniorów w grze indywidualnej. Innym Polakiem w składzie zespołu z województwa świętokrzyskiego jest Damian Kreft.
Miłosz, Marek, Panos, Michał i trener Paweł liczą mocno na wasze wsparcie w meczu 14. kolejki LOTTO Superligi, który odbędzie się w sali tenisowej przy ulicy Sportowej 29. Podobnie jak przy okazji ostatnich spotkań odbędą się liczne konkursy z cennymi nagrodami. Do zobaczenia 2 lutego o godzinie 18.
