Aktualności

Panos zagra w najbliższych meczach Bogorii

Przyjazd Greka z pewnością bardzo cieszy grodziskich kibiców, którzy zawsze podkreślają, jak podoba im się defensywny styl Panosa. Jest on nie tylko gwarantem widowiskowej gry, ale także wysokiego poziomu. Gionis to przecież w dalszym ciągu czołowy tenisista stołowy świata. W aktualnym rankingu światowej federacji ITTF zajmuje 49. miejsce.

Panos świetne zawody rozegrał również w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Dotarł on do 1/16 finału i był dosłownie o jedną piłkę od awansu do czołowej szesnastki turnieju singlowego. W starciu przeciwko silnemu Jung Youngsikowi prowadził już 3:1 i 10:3 w piątym secie, jednak to rywali zwycięsko wyszedł z tej rywalizacji. 41-letni zawodnik występem z ekipami z Ostródy i Jarosławia rozpocznie piąty sezon w czarno-czerwonych barwach. W poprzednich latach Panos wywalczył wraz z Bogorią dwa tytuły Drużynowego Mistrza Polski oraz dwa razy stawał na drugim stopniu podium LOTTO Superligi.

Jego obecność jest tym ważniejsza, że na uraz barku narzekał w ostatnim czasie Pavel Sirucek. Marek Badowski i Miłosz Redzimski z kolei w meczu inaugurującym rozgrywki ligowe pokazali się z bardzo dobrej stronie wygrywając swoje pojedynki singlowe z KS Pharmą Orlicz Suchedniów. Zarówno spotkanie z zespołem z Ostródy, jak i Jarosława zostaną rozegrane w naszej hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Początek rywalizacji z Morlinami w piątek o godzinie 18, dwa dni później spotkanie z Sokołów S.A. Jarosław rozpocznie się o godzinie 16.
Sponsorzy

Kontur.jpg      prymus.jpgRavak.jpgTimex.jpgsponsorzy_img2_08.jpg

 


       

               UTA-Edenred-color_H100_sRGB.png        Volvo_iron_mark_Lineart_BLACK.jpg.png     ZWIK_logo podstawowe_CMYK.jpgnord partner.png

kierzel.jpg

 

 

Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego