Aktualności

Mecze Bogorii w TVP Sport

Świetna informacja dla sympatyków tenisa stołowego w całym kraju. Zarówno sobotnie starcie naszych gladiatorów z Fakel Gazprom Orenbrug (sobota godzina 13) , jak i to niedzielne z TTC Neu-Ulm (niedziela godzina 12) będzie można na żywo obejrzeć w TVP Sport.

Ci którzy nie będą mogli być z naszą drużyną w weekend w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a będą mogli kibicować przed ekranami.  Mecz dostępny będzie zarówno w telewizji, aplikacji mobilnej, jak i stronie internetowej sport.tvp.pl. Transmisje niewątpliwie wpłyną na popularyzację naszej pięknej dyscypliny sportu. Transmisja w popularnym kanale sportowym sprawi, że tenis stołowy trafi do szerszego grona odbiorców.

Cały czas dostępne są również bilety i karnety na turniej Ligi Mistrzów. Karnet na wszystkie sześć spotkań wynosi 180 zł. Osoby, które kupią karnet otrzymają również pamiątkową koszulkę z turnieju. Koszulkę można również kupić w trakcie wszystkich spotkań. Koszulka kosztuje 90 zł. Bilet na pojedyncze mecze z kolei kosztuje 30 zł. Dzieci i młodzież do lat 18 mają darmowe wejście na mecze.

Wielki turniej Ligi Mistrzów rozpoczyna się już jutro. Jako pierwsi do stołu podejdą tenisiści Fakel Gazpromu oraz TTC Neu-Ulm. Początek tego spotkania o godzinie 12. Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego swój pierwszy mecz turnieju rozegrają o godzinie 18. Naprzeciw Bogorii stanie czeski zespół El Nino Praga.
Sponsorzy

Kontur.jpg      prymus.jpgRavak.jpgTimex.jpgsponsorzy_img2_08.jpg

 


       

               UTA-Edenred-color_H100_sRGB.png        Volvo_iron_mark_Lineart_BLACK.jpg.png     ZWIK_logo podstawowe_CMYK.jpgnord partner.png

kierzel.jpg

 

 

Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego