Aktualności

Bogoria zagra w Pucharze Europy

Trzecie miejsce w turnieju Ligi Mistrzów i brak awansu do ćwierćfinału, nie oznacza pożegnania naszej drużyny z europejskimi rozgrywkami w tym sezonie. Owe miejsce oznacza, że podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego będą kontynuować swoją europejską przygodę w Pucharze Europy.

W poprzednich latach drugie z europejskich rozgrywek nosiły nazwę Puchar ETTU. Od tego sezonu ich nazwa zmieniła się na Puchar Europy. Bogoria zagra w tych rozgrywkach od drugiego etapu grupowego jako jedna z dwunastu drużyn. W pierwszym wystąpiło 20 drużyny, które zostały podzielone na 4 grupy po 5 drużyn. Awans do dalszych gier wywalczyły po 2 z każdej grupy. Do tych zespołów dołączyły drużyny z trzecich miejsc z fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Z pewnością nasi tenisiści będą chcieli dotrzeć jak najdalej w tych rozgrywkach, tym bardziej, że porównując do innych zespołów mają jeden z najsilniejszych składów. Losowanie II rundy odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 15 w trakcie Mistrzostw Europy do lat 21, które od jutra rozgrywane będą w belgijskiej miejscowości SPA. Wiemy już, że swoje spotkania Bogoria rozegra w terminie 10-12 grudnia. W przeszłości nasi zawodnicy świetnie radzili sobie w tych rozgrywkach. Warto przypomnieć, że w sezonie 2011/2021 docierali oni do finału tych rozgrywek. Wówczas w finale lepszy od naszego zespołu okazał się UMMC Jekaterynburg.
Sponsorzy

Kontur.jpg      prymus.jpgRavak.jpgTimex.jpgsponsorzy_img2_08.jpg

 


       

               UTA-Edenred-color_H100_sRGB.png        Volvo_iron_mark_Lineart_BLACK.jpg.png     ZWIK_logo podstawowe_CMYK.jpgnord partner.png

kierzel.jpg

 

 

Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego