Aktualności

Cztery medale naszych zawodników w Grand Prix Mazowsza Seniorów

Bardzo udany dla młodych zawodników był turniej, który 7 listopada został rozegrany w Nowym Dworze Mazowieckim. Na podium tenisiści Bogorii stawali, aż czterokrotnie, a zmagania Seniorów zwyciężył Jakub Stecyszyn.

Tym samym Kuba wywalczył bezpośredni awans do Grand Prix Polski Seniorów, który już za dwa tygodnie zostanie rozegrany w Gliwicach. W finale borykający się z drobnymi urazami Stecyszyn pokonał swojego klubowego kolegę Michała Gawlasa 3:1 w setach. Nasz piórkowiec bratobójczy pojedynek stoczył nie tylko ze Stecyszynem. Michał w 1/8 finału wyeliminował Jacka Mitas. Jacek turniej zakończył na pozycjach 9-12. Tako samo wysoką lokatę osiągnął najmłodszy w turnieju Aleks Pakuła. Aleks rozegrał kilka bardzo dobrych gier, pokonując wyżej notowanych przeciwników. Krzysztof Stąporek z kolei uplasował się na miejscach 21-24.

Dwa krążki wywalczyły również seniorki. Martyna Lis zajęła drugie miejsce, zaś Julia Więckowska trzecie. Obie nasze zawodniczki musiały uznać wyższość Kasi Ślifirczyk, reprezentującej barwy MUKS Start Nadarzyn. Zarówno Martyna, jak i Julka uległy tej zawodniczce w stosunku 0:3 w setach. Miejsca w przedziale 9-12 wywalczyła wracająca do zdrowia Kasia Trochimiuk. Los chciał, że jedyną porażkę odniosła w meczu z Julią Więckowska 1:3 w setach. Po tej porażce wszystkie spotkania Kasia wygrała w stosunku 3:0 w setach. Medalistom oraz wszystkim naszym zawodnikom, którzy rozegrali wiele bardzo fajnych pojedynków składamy gratulacje.
Sponsorzy

Kontur.jpg      prymus.jpgRavak.jpgTimex.jpgsponsorzy_img2_08.jpg

 


       

               UTA-Edenred-color_H100_sRGB.png        Volvo_iron_mark_Lineart_BLACK.jpg.png     ZWIK_logo podstawowe_CMYK.jpgnord partner.png

kierzel.jpg

 

 

Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego