Pingla Cup 2018

Pingla Cup 2018


Za nami drugi, a zarazem ostatni dzień zmagań IV Edycji Pingla Cup. Tym samym poznaliśmy zwycięzców rozgrywanych kategorii. Przez dwa dni zmagań w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim, udział w turnieju wzięło ponad 130 dzieci z całej Polski.


W kategorii Żaczek najlepsza okazała się Natalia Bogdanowicz, która po bardzo trudnym pojedynku wygrała z Julią Bartkiewicz. Wśród chłopców najlepszy okazał się Rafał Formela, który po 4-setowym pojedynku pokonał Artura Gromka. Najlepszym deblem dzisiejszego dnia okazała się męska para Artur Gromek/Rafał Formela, która pokonała w wielkim finale parę dziewcząt w składzie Zosia Śliwka/Natalia Bogdanowicz.

Bardzo zacięty przebieg miały miejsce w kategorii Skrzatów. Wsród chłopców najlepszy okazał się Fabian Sprzączak, który po zaciętym finale pokonał Krzysztofa Wnęka. Wśród dziewczyn najlepsza okazała się Anna Ulatowska, która obroniła się przed groźnym odrabianiem strat ze strony swojej przeciwniczki Zuzanny Piekarczyk. Wśród debli Skrzatów Krzystof Wnęk wraz z Aleksem Pakułą pokonali parę z klubu Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, Fabian Sprzączak/Stanisław Wróblewski. Najlepszą parą deblową wśród dziewczynek został duet Zuzanna Bazylewska/Anna Ulatowska, który w finale pokonał duet Zuzanna Piekarczyk/Weronika Pilarska.

Dziękujemy bardzo naszym wszystkim sponsorom, dzięki którym IV edycja naszego turnieju Pingla Cup nie mogła by się odbyć. A byli nimi: DPD, PZU, Artengo, Stiga, OSiR, Sound Garden Hotel, Czarpol, Gminie Grodzisk Mazowiecki, Powiatowi Grodziskiemu. Bez Was, nie byłoby tego wyjątkowego turnieju.