Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /var/www/clients/client0/web2/web/images/galeria/photos/bogoria-all-stars
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/photos/bogoria-all-stars

V Liga

Podstrony

V Liga

 

Od sezonu 2021/2022 została utworzona czwarta drużyna, która występować będzie w rozgrywkach mazowieckiej V ligi. Trzon zespołu będą stanowić młodzi adepci naszej Akademii, którzy należą do ścisłej czołówki krajowej w swoich kategoriach wiekowych. Wśród nich są m.in. Mistrz Polski Żaków Kuba Dobosz czy też Marcin Zieliński, który znajduje się w kadrze narodowej osób niepełnosprawnych. Ważną częścią drużyny są również Tomek Fabisiak (Młodzik) oraz Kamil Sadowski (Kadet). Czasami zespół będzie również wzmacniany przez nieco starszych kolegów na co dzień trenujących na obiektach Bogorii. Rywalizacja ze starszymi przeciwnikami o różnych stylach gry niewątpliwie pomoże w rozwoju naszych młodych zawodników. Więcej informacji o wynikach i terminarzu spotkań możecie znaleźć w poniższym linku:

http://ligi.mzts.pl/druzyna/8/63/674/ks-bogoria-iv-grodzisk-mazowiecki/

 

 


5 październik 2021

Ekstraklasa Kobiet

Już w pierwszym sezonie w rozgrywkach II ligi nasze zawodniczki uzyskały awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W sezonie 2020/2021 debiutowały rozgrywkach na szczeblu centralnym I ligi grupy północnej. W pierwszej lidze dziewczyny zaprezentowały się ze świetnej strony i awansowały do baraży o awans do ekstraklasy kobiet. Mimo porażki z zespołem z Zamościa, nadarzyła się okazja na przejęcie miejsca w ekstraklasie kobiet. W sezonie 2021/2022 dziewczyny zagrają w ekstraklasie kobiet w następującym składzie: Katarzyna Grzybowska-Franc, Darya Kisel, Ola Falarz oraz kapitan Martyna Lis. Od sezonu 2021/2022 funkcjonować będzie również druga drużyna kobiet, która występować będzie w I lidze. W drużynie tej znalazły się: Martyna, Kasia Trochimiuk, Michalina Górska, Julia Więckowska, Zosia Śliwka, Tosia Zembowicz, Milena Mirecka oraz Zuzia Gutkowska.

Wyniki spotkań oraz terminarz


14 wrzesień 2020

Gilowice 30.07-8.08

W dniach 30 lipiec-8 sierpień dzieci z naszej Akademii Tenisa Stołowego brały udział w obozie sportowym w Gilowicach. Przez 10 dni dzieci odbyły 18 trzygodzinnych treningów.

W pięknie położonych górach beskidzkich dzieci miały doskonałe warunki do treningów i aktywnego wypoczynku między nimi. Uczestnicy obozu wraz z trenerami mieszkali w dwóch świeżo wyremontowanych domkach. Tuż obok nich znajdowała się restauracja, gdzie dzieci spożywały posiłki. Sala oddalona była od domków dosłownie o 100 metrów. Codziennie adepci naszej Akademii mieli zaplanowane dwa treningi po blisko trzy godziny. Sam trening składał się z dwugodzinnego treningu technicznego i taktycznego, półgodzinnego treningu fizycznego, a także półgodzinnej analizy poszczególnych technik. Mimo wysokich temperatur wszyscy trenowali z ogromnym zaangażowaniem.

Po wyczerpujących treningach dzieci mogły korzystać z basenu, który był położony na terenie naszego ośrodka. Co trzeci dzień organizowane były również wycieczki. Dzieciom szczególnie spodobała się wizyta w parku trampolin w Bielsku-Białej. Głównym założeniem i planem na obóz w Gilowicach była poprawa pracy nóg naszych dzieci i dzięki dużemu zaangażowaniu trenerów oraz uczestników obozu udało się w dużej mierze poprawić ten niezwykle ważny element gry. Tym samym zakończył się trzeci obóz organizowany przez nasz klub, dwa wcześniejsze odbywały się pod szyldem "Trenuj z Pasją" w Limanowej oraz w Kołobrzegu. Łącznie we wspomnianych trzech obozach udział wzięło około 130 dzieci z różnych stron naszego kraju. Ciężka praca powinna zaprocentować już na początku sezon. Pierwsze zawody wojewódzki i ogólnopolskie odbędą się już we wrześniu. W tym miejscu ogromne gratulacje należą się trenerowi naszej Akademii Pawłowi Szelińskiemu, który był głównym organizatorem, a także kierownikiem wszystkich trzech obozów, a sama organizacja kosztowała go bardzo wiele pracy zarówno przed, jak i w trakcie samych obozów.

 

 

 


28 luty 2018Sponsorzy

Kontur.jpg      prymus.jpgRavak.jpgTimex.jpgsponsorzy_img2_08.jpg

 


       

               UTA-Edenred-color_H100_sRGB.png        Volvo_iron_mark_Lineart_BLACK.jpg.png     ZWIK_logo podstawowe_CMYK.jpgnord partner.png

kierzel.jpg

 

 

Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego