Miłosz kończy start w Mistrzostwach Europy

You are currently viewing Miłosz kończy start w Mistrzostwach Europy

Ćwierćfinał debla, 1/8 finału singla oraz eliminacje w mikście to rezultat wychowanka Bogorii w trakcie Mistrzostw Starego Kontynentu, które dzisiaj dobiegł końca w Linzu.

Po tym jak 18-latek ograł Yaroslava Zhmudenko oraz Simona Gauzyego w grze indywidualnej, na jego drodze stanął inny z Francuzów Alexis Lebrun. W starciu ze starszym z braci Lebrunów Redzimski wyraźnie przegrał 0:4 w setach. Rywal w trakcie całych Mistrzostw był świetnie dysponowany i nie dał naszemu tenisiście stołowemu żadnych szans. Zawodnik Trójkolorowych wygrał najpierw ze swoim bratem Felixem turniej gry podwójnej, a następnie okazał się najlepszy w grze indywidualnej. Co ciekawe w całym turnieju głównym Alexis stracił zaledwie trzy sety, co tylko pokazuje jego klasę.

Miłosz start w Linzu może zaliczyć do bardzo udanych, przed dwoma laty dotarł do 1/16 finału, a teraz przeszedł jedną rundę więcej. Teraz może przygotować się do spotkań ligowych. Już w najbliższy czwartek o godzinie 17 zespół Dartom Bogorii we własnej sali tenisowej przy ulicy Sportowej 29 podejmie ekipę Petralany Polonii Bytom. Wstęp na mecz jest bezpłatny, wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.