•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku i wsparcie szkolenia i rozwoju młodych talentów w Akademii Tenisa Stołowego klubu Bogoria.

Co roku w naszej Akademii szkolimy blisko 100 dzieci we wszystkich szkołach w Grodzisku Mazowieckim. Wielu z nich zdobywa już medale na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej a także międzynarodowej. Na Mistrzostwach Polski w 2022 roku adepci naszej Akademii zdobyli aż 15 medali w młodzieżowych kategoriach Żaków,Młodzików, Kadetów i Juniorów. Oznacza to, że we wszystkich kategoriach wiekowych adepci naszej Akademii znajdowali się na podium. Najlepsze w kraju okazały się nasze drużyny w kategorii Młodzików, Kadetów i Juniorów.

Od zeszłego sezonu utworzona została również trzecia oraz czwarta drużyna Bogorii składająca niemal wyłącznie z wychowanków naszej Akademii. Druga drużyna już znajduje się w I lidze, która rozgrywana jest na szczeblu centralnym. Trzecia z kolei jest prawdopodobnie najmłodszym zespołem w lidze i dzielnie walczy w II lidze. Również w ramach działalności naszej Akademii Tenisa Stołowego organizujemy wiele turniejów tenisa stołowego dla najmłodszych, promujących tą piękną dyscyplinę. Głównie jednak przekazane pieniądze z 1,5% podatku zostaną przeznaczone na dofinansowanie adeptów naszej Akademii w obozach sportowych, tak by mogli jeszcze bardziej podnosić swoje umiejętności sportowe. A w przyszłości mogli stanowić o sile pierwszej drużyny Bogorii.

Przekazanie 1,5% podatku z pewnością umożliwi dalszy rozwój Akademii. Tym bardziej, że z roku na rok mamy coraz bardziej ambitne plany i dążymy do dalszego rozwoju naszej organizacji. Wspierając naszą Akademie Tenisa Stołowego pomagacie państwo w propagowaniu tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży na terenie całej gminy Grodzisk Mazowiecki. Profesjonalnemu szkoleniu najmłodszych dzieci oraz organizowaniu licznych turniejów naszej Akademii z nagrodami.

Jak przekazać 1,5%

W deklaracji podatkowej PIT należy w rubrykach wpisać

122. Numer KRS 0000197334

124. Cel szczegółowy 1,5% dla KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki