Bogoria gra w IMP

W piątek rozpoczyna się turniej główny indywidualnych mistrzostw Polski seniorów w Raszkowie. Na liście startowej są trzej gracze Bogorii.

Paweł Fertikowski, Daniel Górak i Robert Floras mają zapewniony start w turnieju głównym dzięki wysokiemu rozstawieniu. Paweł zagra z numerem drugim i w 1/32 finału podejmie Jacka Wandachowicza (63.), Daniel Górak (5.) zmierzy się z Krzysztofem Zielińskim (60.), a Robert Floras (13.) zagra z Pawłem Piotrowskim (52.). Na liście startowej jest 64 graczy.

Mistrzostwa Polski rozegrane będą w trzech konkurencjach: grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej. W singlu najwyżej rozstawiony jest Mateusz Gołębiowski. W turnieju wystartuje też wypożyczony do Alfy Radzyń Podlaski Marcin Sankowski. W eliminacjach odpadł Jakub Benzef (bilans 1-3).

Przed rokiem zawodnicy Bogorii wywalczyli w Ostródzie aż pięć medali. Złoty w singlu i deblu (wspólnie z Robertem) zdobył Daniel; najmłodszy z grodziskich tenisistów stołowych sięgnął też po złoty krążek w grze mieszanej i brązowy w grze pojedynczej.

Gra pojedyncza, 1/32 finału, 11.04:
Paweł Fertikowski (2) – Jacek Wandachowicz (63) (10.30) -:-
Daniel Górak (5) – Krzysztod Zieliński (60) (9.00) -:-
Robert Floras (13) – Paweł Piotrowski (52) (9.45) -:-

Wyniki na bieżąco