Napisz do chłopaków!

Ciekawi Cię, jak nasi gracze zdobywają medale w kraju i zagranicą? Albo co jedzą i jakie mają hobby? Nie wahaj się – napisz do nich e-maila!

Od sezonu 2013/2014 tenisiści stołowi Dartomu Bogorii posiadają klubowe skrzynki e-mailowe, za pośrednictwem których mogą kontaktować się z nimi wszyscy fani.

Jeśli intereseje Cię na przykład to, w jaki sposób trenuje mistrz Polski Daniel Górak, jakiej muzyki słucha Robert Floras albo co czyta Paweł Fertikowski, to bez wahania zadaj im to pytanie w e-mailu. Na pewno odpowiedzą!

Co więcej, gracze Dartomu Bogorii będą aktywnymi gośćmi między innymi klubowego facebooka. Będą dzielić się swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami, a nie raz też żartami i ciekawostkami zza kulis 🙂 Serdecznie zachęcamy do odwiedzania naszego profilu oraz licznych jego polubień!

Nasi gracze wychodzą naprzód rosnącym oczekiwaniom kibiców i sympatyków tenisa stołowego w sprawie wzajemnego kontaktu. Skrzynki e-mailowe powstały w celu lepszej komunikacji i poznania się zawodników z ich fanami. Zapraszamy wszystkich do częstego korzystania z tej formy kontaktu i budowania coraz silniejszej i większej pingpongowej społeczności.

Napisz do chłopaków:
Daniel Górak:
daniel.gorak@bogoriagrodzisk.pl
Paweł Fertikowski: pawel.fertikowski@bogoriagrodzisk.pl
Robert Floras: robert.floras@bogoriagrodzisk.pl
Oh Sang Eun: oh@bogoriagrodzisk.pl (kontakt w języku koreańskim lub angielskim)