Z Bydgoszczą po kolejne 3 punkty

Po wczorajszym zwycięstwie za trzy punkty z ZKS Palmiarnią Zielona Góra, drużyna Dartomu Bogorii tym razem we własnej hali podejmie zespół ZOOLESZCZ Bydgoszcz. Początek spotkania w czwartek o godzinie 18.

W zupełnie odmiennych nastrojach do tego spotkania podejdą obydwie drużyny. Grodziszczanie dzięki pokonaniu drużyny z Zielonej Góry umocnili się na pozycji wicelidera Superligi. Z kolei pingpongiści z Bydgoszczy bez wygranego seta ulegli 0:3 zespołowi Kolpinga Jarosław. ZOOLESZCZY nie pomogła obecność Koreańczyka Doonghoon Kanga, który w swoim debiucie w rozgrywkach uległ dosyć wyraźnie Robertowi Florasowi.

Doonghoona w czwartkowym spotkaniu prawdopodobnie będzie wspierać Wegierski defensor Adam Pattantyus i któryś z Polskich tenisistów. W meczu z Jarosławiem na pozycji numer trzy naszych przeciwników występował Patryk Jendrzejewski.

Wydaje się, że nasz zespół zgodnie z zasadą "zwycięskiego składu się nie zmienia" będą reprezentować: podbudowany "kompletem" punktów z Palmiarnią Oh Sang Eun, Jakub Kosowski i Daniel Górak. W obwodzie pozostaje również Paweł Fertikowski, który jednak w ostatnim czasie niestety ma bardzo poważny uraz biodra.

Wszystkich kibiców gorąco zachęcamy do przyjścia w czwartkowy wieczór na halę przy ulicy Westfala 3a i wsparcia dopingiem naszych zawodników.