Bogoria organizuje obóz dla dzieci z całej Polski

Po raz pierwszy w historii klubu organizujemy otwarty obóz tenisa stołowego, który odbędzie się w dniach 18-28 Lipca. Udział w nim mogą brać zawodnicy z całej Polski.

Obóz, który będzie odbywać się pod hasłem "Droga do Mistrzostwa" będzie doskonałą okazją do podnoszenia umiejętności tenisowych młodych zawodników. Kadrę trenerską będą stanowić wszyscy trenerzy klubu Bogoria na czele ze szkoleniowcem pierwszej drużyny Tomaszem Redzimskim, który na codzień trenuje takich mistrzów jak Daniel Górak, Kuba Kosowski, Paweł Fertikowski czy Oh Sang Eun. Ogromną zaletą obozu organizowanego przez Bogorię będą doskonałe warunki do treningu. Zajęcia będą odbywać się na hali sportowej przy ulicy Westfala 3a, gdzie Bogoria rozgrywa swoje mecze w Superlidze i Lidze Mistrzów. Cała sala może pomieścić nawet 30 stołów. Kolejnym udogodnieniem dla najmłodszych uczestników jest możliwość trenowania na obniżanych stołach.

Duża ilość trenerów sprawia, że uczestnicy obozu będą trenować w małych 6-8 osobowych grupach. W trakcie treningów każdy uczestnik będzie nagrywany, po to by między treningami nasi szkoleniowcy wraz z zawodnikami analizowali poszczególne techniki i uderzenia. Każdego dnia tenisiści będą mieli możliwość odbywania trzech treningów dziennie. Na koniec obozu zostanie rozegrany turniej dla wszystkich uczestników z nagrodami dla każdego zawodnika. Oprócz zajęć na hali organizatorzy obozu przygotowali wiele atrakcji, takich jak wycieczka do Centrum Olimpijskiego w Warszawie, wyjście na nowoczesne termy w Mszczonowie czy też aktywne zwiedzanie gminy Grodzisk Mazowiecki. Koszt całego obozu to 1799 zł. Szczegółowe informacje poniżej w odnośnikach.

ulotka obóz 2016 PDF

ulotka obóz 2016 Word