10 września piknik rodzinny z Bogorią

You are currently viewing 10 września  piknik rodzinny z Bogorią

W najbliższą sobotę władze klubu Bogoria wraz z Grodziską Spółdzielnią Mieszkaniową serdecznie zapraszają na imprezę sportowo-kulturową.

Już niedługo Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki rozpoczyna walkę o 6 tytuł Drużynowego Mistrza Polski w tenisie stołowym. W związku z tym 10 września klub Bogoria wraz z Grodziską Spółdzielnią mieszkaniową organizuje imprezę sportowo-kulturalną, która będzie połączona z piknikiem rodzinnym. Będzie miał on miejsce obok Pawilonu Kultury przy ulicy Westfala 3a. Głównym celem imprezy jest promocja klubu Bogoria wśród lokalnej społeczności, a także wspólna integracja wszystkich mieszkańców gminy.

Piknik rodzinny rozpocznie się o godzinie 12 i będzie poprzedzony turniejem naszej Akademii Tenisa Stołowego (początek o godzinie 9). Organizatorzy imprezy przygotowali wiele atrakcji sportowych. Jedną z nich będzie pojedynek pokazowy olimpijczyka Daniela Góraka z jednym z nowych nabytków Bogorii. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych dzieci. Specjalnie dla nich zajęcia sportowe na świeżym powietrzu poprowadzi animator.

Oprócz tego organizatorzy imprezy przygotują grilla oraz inne konkursy sportowe w których będzie można wygrać nagrody. Impreza jest doskonałą okazją do spędzenia aktywnie wolnego czasu oraz pogłębienia relacji z osobami tworzącymi klub Bogoria, który 15 września zagra pierwsze spotkanie we własnej hali w nowym sezonie Superligi. Przeciwnikami Daniela Góraka i spółki będzie Palmiarnia Zielona Góra. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy tego dnia na godzinę 18, by głośnym dopingiem wesprzeć Bogorię.