Sezon Superligi w Grodzisku czas zacząć

15 września o godzinie 18 zawodnicy Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki podejmą we własnej hali przy ulicy Westfala 3a zespół Palmiarnii Zielona Góra.

Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego rozpoczynają kampanię, której celem jest sięgnięcie po szósty tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Pomóc w tym mają letnie transfery. Zarząd klubu przed sezonem pozyskał m.in. wicemistrza Europy Panagiotisa Gionisa, a także trzech zawodników z Azji. Skład naszej drużyny oczywiście uzupełni czterokrotny Mistrz Polski w singlu Daniel Górak.

Nasz czwartkowy rywal z Grodu Bachusa również dysponuje zawodnikami prezentującymi tenis stołowy na najwyższym światowym poziomie. Liderem Palmiarni od kilku sezonów jest Lucjan Błaszczyk, który w swoim dorobku ma wiele medali na arenie międzynarodowej. Błaszczyk. Popularny Lucek pomimo swojego dojrzałego wieku był w zeszłym sezonie drugim najlepszym Polakiem w rozgrywkach Superligi. Oprócz niego w składzie Palmiarni na ten sezon znajduje się również Legenda Szwedzkiego tenisa stołowego Jorgen Persson, który jest 5-krotnym Mistrzem Świata. Gdy dodamy do tego jeszcze Japończyka Taku Takakiwę to zapowiada nam się w Grodzisku Mazowieckim tenisowy spektakl na na najwyższym światowym poziomie.

Drużyna Bogorii również przeciwko zawodnikom z Zielonej Góry wystąpi w najsilniejszym zestawieniu z olimpijczykami Górakiem i Gionisem na czele. Co ciekawe w zeszłym sezonie między w meczach między tymi drużynami dwukrotnie zwyciężali goście. Grodziszczanie zwyciężyli w Zielonej Górze 3:1, zaś ulegli u siebie Palmiarni 3:2. Oprócz sportowych emocji organizatorzy spotkania przygotowali wiele atrakcji i konkursów dla kibiców. 15 września o godzinie 18 nie może was zabraknąć w hali przy ulicy Westfala 3a. Pokażmy naszym nowym zawodnikom, że Bogoria ma najlepszych kibiców tenisa stołowego w Polsce.