Dariusz Szumacher wiceprezesem PZTS

You are currently viewing Dariusz Szumacher wiceprezesem PZTS

 

W trakcie pierwszego posiedzenia nowego zarządu PZTS prezes naszego klubu Dariusz Szumacher został wybrany wiceprezesem ds. organizacyjnych.

Oprócz kierowania sprawami organizacyjnymi pan Dariusz zasiada w zarządzie Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Są to kolejne niezwykle ważne funkcje jakie nasz przedstawiciel będzie piastował w strukutrach tenisa stołowego w naszym kraju. Przypomnijmy, że oprócz kierowania naszym klubem, Dariusz Szumacher jest aktualnym prezesem Polskiej Superligi Tenisa Stołowego. Innym przedstawicielem Superligi, który został mianowany wiceprezesem Związku ds. sportowych jest Zbigniew Leszczyński, prezes drużyny Zooleszcz Bydgoszcz. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia na nowym stanowisku