Turniej Akademii już 2 kwietnia

W najbliższą niedzielę od godziny 10, już po raz czwarty w tym sezonie odbędzie się turniej dla wszystkich dzieci z naszej Akademii Tenisa Stołowego.

Już po raz kolejny dzieci uczęszczające na zajęcia prowadzone na terenie szkół w gminie Grodzisk Mazowiecki będą miały okazję do sprawdzenia swoich umiejętności. Jak zawsze głównym celem zawodów ATS jest dobra zabawa, a także wspólna integracja. Najmłodsi adepci Akademii Bogorii, jak zawsze będą mogli zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez naszych trenerów. Grupy zaawansowane z kolei będą miały okazję zmierzyć się w grze na punkty. Jednak to nie zwycięstwo w tym przypadku jest najważniejsze, a pobudzenie wśród dzieci jeszcze większej chęci do trenowania. Nie zabraknie cieszącego się również co raz większą popularnością turnieju dla rodziców.

Turniej odbędzie w naszej Sali treningowej przy ulicy Kilińskiego 8a. Grupy naborowe z tego roku swoje zmagania zaczną o godzinie 10, zapisywać dzieci mogą się już od godziny 9.30. O 12 z kolei zaczyna się turniej grup zaawansowanych oraz rodziców. Jak zawsze nie zabraknie również poczęstunku, który zostanie przygotowany przez firmę Czarpol oraz restaurację Biesiadowo. Zadanie dofinansowane jest ze środków Gminy Grodziski Mazowiecki. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami serdecznie zapraszamy.