Ruszają Mistrzostwa Europy, Na początek z Francuzami

You are currently viewing Ruszają Mistrzostwa Europy, Na początek z Francuzami

Od spotkania z Trójkolorowymi reprezentacja Polski rozpoczyna walkę w Drużynowych Mistrzostwach Europy. Spotkanie to zostanie rozegrane dziś o godzinie 16.

Podopieczni trenera Tomasza Krzeszewskiego w turnieju rozgrywanym w Luksemburgu trafili do grupy D, gdzie za przeciwników oprócz reprezentacji Francji będą mieć Rumunów oraz Ukraińców. Przypomnijmy, że w składzie Polski znajduje się nasz zawodnik Daniel Górak, oprócz niego o punkty dla Polski walczyć będą Jakub Dyjas, Wang Zeng Yi, Robert Floras oraz Marek Badowski. Na początek Mistrzostw naszych czeka bardzo trudne zadanie, gdyż Francuzi należą nie tylko do faworytów grupy D, ale także całych Mistrzostw.

Przypomnijmy, że w zeszłorocznych Indywidualnych Mistrzostwach Europy w finale spotkało się właśnie dwóch Francuzów Simon Gauzy oraz Emmanuel Lebesson. To właśnie Ci dwaj zawodnicy stanowią o sile Trójkolorowych. Oprócz nich przeciwko nam zagra prawdopodobnie Tristan Flore. W pierwszym składzie naszej drużyny z dużym prawdopodobieństwem będą Jakub Dyjas, Daniel Górak oraz Wang Zeng Yi. Oprócz dzisiejszej rywalizacji reprezentacji Polski jutro rozegra dwa spotkania. W czwartek o godzinie 10 zmierzymy się z Ukrainą, zaś o 19 z Rumunią. Od piątku transmisje z Mistrzostw Europy przeprowadzać będzie Eurosport.