Czy będzie premierowe zwycięstwo w tym sezonie

You are currently viewing Czy będzie premierowe zwycięstwo w tym sezonie

Już jutro o godzinie 18 do Grodziska Mazowieckiego wracają rozgrywki Lotto Superligi. Przeciwnikiem Bogorii będzie zespół Warty Kostrzyn nad Odrą.

Po porażkach ze Spójnią Warszawa i Fakel Gazprom Oremburg w Lidze Mistrzów wszyscy kibice liczą na pierwsze zwycięstwo naszej drużyny w tym sezonie. Tym bardziej, że już w Rosji nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, gdzie zarówno Masaki Yoshida i Pavel Sirucek byli bardzo blisko pokonania wyżej notowanych przeciwników. W starciu z beniaminkiem Lotto Superligi nasz zespół wydaje się być faworytem tej rywalizacji. Tym bardziej, że Warta wystąpi prawdopodobnie w krajowym składzie: Daniel Bąk, Jakub Perek, Bogusław Koszyk. Jest to jednak zespół nieobliczalny co pokazała pierwsza kolejka Lotto Superligi, w której drużyna z województwa Lubuskiego była o krok od pokonania obecnego Wicemistrza Polski AZS Unii Gdańsk. Liderem Warty jest Daniel Bąk, który w starciu z Gdańskiem był wstanie pokonać reprezentanta Polski Marka Badowskiego.

Nasza drużyna z kolei przystąpi do tego starcia w składzie: Han Chuanxi, Daniel Górak, Michał Bańkosz i Pavel Sirucek. Dla Sirucka,Bańkosza i Hana będzie to pierwsza okazja do zaprezentowania się przed grodziską publicznością w barwach Bogorii. Kibice w Grodzisku Mazowieckim liczą również na powrót do wysokiej formy Daniela Góraka, którego dobra gra jest bardzo potrzebna Bogorii. Oprócz tenisowego widowiska na najwyższym poziomie organizatorzy spotkania jak zawsze przygotowali moc atrakcji i konkursów. Dlatego warto przyjść jutro na godzinę 18, na halę sportową przy ulicy Westfala 3a i gorącym dopingiem zachęcić nasz zespół do walki.