Liga Mistrzów wraca na Westfala

W czwartek 26 października Bogoria rozegra niezwykle ważne spotkanie we własnej hali. Przeciwnikiem Bogorii w trzeciej kolejce rozgrywek Ligi Mistrzów będzie AS Pontoise Cergy.

Francuzi to zwycięzca Ligi Mistrzów z sezonu 2015/2016. Zespół Ponotise Cergy podobnie jak Bogoria nie najlepiej rozpoczął tegoroczne zmagania w Lidze Mistrzów. Z dwoma porażkami obydwa kluby aby myśleć o zajęciu dwóch pierwszych miejsc w grupie A muszą czwartkowe spotkanie zwyciężyć. Właśnie dlatego to spotkanie jest niezwykle ważne. Jednak kibice w Grodzisku Mazowieckim liczą na wygraną i przedłużenie szans na awans do ćwierćfinału elitarnej Ligi Mistrzów. Tym bardziej, że nasi zawodnicy prezentują się ostatnio bardzo dobrze. Po dwóch zwycięstwach za trzy punkty w Lotto Superlidze, podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego awansowali na czwarte miejsce w tabeli ligowej.

Oprócz zwycięstw cieszy również wysoka dyspozycja Chuanxi oraz Pavla Sirucka. Do swojego dobrego poziomu po nie najlepszym starcie sezonu dochodzi również nasz kapitan Daniel Górak. W zespole z Francji czołową rolę odgrywa Marcos Freitas, który w swoim dorobku ma dwa medale Mistrza Europy (w deblu 2011 oraz drużynie 2014), a także srebrny medal w singlu z 2015 roku. Oprócz niego w składzie Drużynowego Mistrza Francji w latach 2015 i 2016 znajdują się także Can Akkuzu, Tristant Flore, a także Włoch Niagol Stoyanov. W trakcie spotkania do wygrania dla kibiców będzie wiele wartościowych nagród. Przed samym meczem od godziny 18 będzie również okazja dopisania się do programu lojalnościowego. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.