Maraton spotkań Bogorii

You are currently viewing Maraton spotkań Bogorii

Od 21 listopada i spotkania z Kolpingiem Frac Jarosław u siebie, nasza drużyna zaczyna intensywny kalendarz gier. W ciągu 11 dni tenisiści Bogorii zagrają 6 spotkań.

Blisko miesięczny przerwę od spotkań w Lotto Superlidze i Lidze Mistrzów mieli podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego. Była ona spowodowana międzynarodowymi turniejami German oraz Swedish Open. Od 21 listopada, jednak rozgrywki ligowe i europejskie przybierają zawrotnego tempa. Do 2 grudnia Bogoria rozegra dwa spotkania w ETTU Lidze Mistrzów i aż cztery w Lotto Superlidze. Połowę z tych spotkań zostanie rozegranych w naszej hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Szczególnie interesujące dla kibiców będą spotkania w elitarnej Lidze Mistrzów. 24 listopada o godzinie 18.30 Bogoria podejmie obrońcę tytułu z poprzedniego sezonu rosyjski Fakel Gazprom Orenburg. Kolejne spotkanie Champions League, tym razem w piątej kolejce spotkań grupy A Bogoria rozegra ze Sportingiem Club de Portugal. Mecz ten zostanie rozegrany 30 listopada również o 18.30. Jeśli Bogoria chcę rywalizować w europejskich pucharach w 2018 roku przynajmniej jedno z tych spotkań musi zwyciężyć.

Równie ciekawie zapowiadają się rywalizacje Bogorii w Lotto Superlidze. Oprócz spotkania z Kolpingiem, jednym z faworytów do medali Lotto Superligi, naszą drużynę czekają trzy trudne spotkania wyjazdowe na północy Polski. 26 listopada naszym przeciwnikiem będą Morliny Ostróda, dwa dni później z kolei zmierzymy się w Białymstoku z miejscowymi Dojlidami. Maraton meczów zakończy rywalizacja z Zooleszcz Gwiazdą Bydgoszcz 2 grudnia. Wszystkie te spotkania rozgrywane będą o godzinie 18. Zachęcamy do przyjścia na spotkania w Grodzisku Mazowieckim oraz śledzenia wyników naszego zespołu w meczach wyjazdowych.