Letnie Obozy Sportowe Akademii Tenisa Stołowego

You are currently viewing Letnie Obozy Sportowe Akademii Tenisa Stołowego

Aż trzy obozy sportowe będą organizowane przez naszą Akademię Tenisa Stołowego w najbliższe wakacje. Miejsca tych obozów to Kołobrzeg, Limanowa oraz Gilowice.

Pierwsza dwa obozy zostaną zorganizowane przy współpracy z zaprzyjaźnionymi klubami MKTS Czechowice Dziedzice oraz LKTS Luboń. Obozy w Kołobrzegu oraz Gilowicach dedykowane są dla wszystkich chętnych. Pierwszy ze wspomnianych obozów odbędzie się w nadmorskim Kołobrzegu w dniach 30.06-8.07. Uczestnicy obozu będą mieli możliwość trenowania z wykwalifikowaną kadrą trenerską w skład, której będą wchodzić trenerzy Bogorii oraz klubów z Czechowic Dziedzic i Lubonia. Dzieci będą miały możliwość 2-3 treningów dziennie w małych grupach (6-8 osób), które będą dopasowane pod względem umiejętności. Ośrodek w którym będą mieszkać dzieci ma bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę dającą możliwość uprawiania w wolnym czasie innych sportów. Po treningach nie zabraknie również czasu na wycieczki, m.in. do parku linowego.

Drugi obóz w Limanowej z kolei będzie odbywać się w dniach 14.07-22.07. W nim również udział mogą wziąć udział wszyscy chętni. Będzie on odbywać się w podobnym cyklu treningowym jak obóz w Kołobrzegu. Jedną z ciekawszych wycieczek powinna być ta do Krynicy Zdrój. Uczestnicy obozu będą nagrywani w trakcie treningów, a następnie odbywać się będzie analiza poszczególnych zagrań i technik.

Koszt obozów to:

  • Kołobrzeg 1550*/1750 zł
  • Limanowa 1350*/1550 zł

Zniżka 100 zł dla osób uczestniczących w dwóch obozach !!!
*cena dla uczestników programu FUNdamenty od Marzenia do Mistrzostwa

Gwarancją udziału w obozie jest zgłoszenie telefoniczne bądź
mailowe do trenera Pawła Szelińskiego (795-593-320/pawel.szelinski@bogoriagrodzisk.pl)
oraz wpłacie:

  • 100 zł – rezerwacja miejsca do 11.03.2018 r.
  •  400 zł – zaliczka do 15.04.2018 r.
  • wpłata pozostałej kwoty do 15.06.2018 r.

Ostatni obóz w Gilowicach przewidziany jest docelowo dla dzieci z naszej Akademii Tenisa Stołowego. On z kolei odbędzie się w dniach 30.07-8.08. Na koniec tego jak obozu jak i tych w Kołobrzegu oraz Limanowej zostanie rozegrany turniej z nagrodami oraz upominkami dla każdego uczestnika. Na ten obóz jest mniejsza liczba 25 miejsc. Koszt z kolei wynosi 1400 zł. Po więcej informacji oraz zgłoszenia również zapraszamy do trenera Pawła Szelińskiego.