Już w piątek gramy z Morlinami Ostróda

W najbliższy piątek o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a, w Grodzisku Mazowieckim zespół Bogorii podejmie drużyną Morlin Ostróda.

Jak do tej pory nasza drużyna doskonale weszła w 2018 rok, odnosząc pięć kolejnych zwycięstw ligowych. Dzięki tym wygranym podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego przesunęli się pozycję wicelidera w tabeli Lotto Superligi. Co więcej Ewentualne zwycięstwo przeciwko ekipie z Ostródy pozwoli po raz pierwszy w tym sezonie znaleźć się na czele tabeli Superligi. Nasz zespół traci bowiem zaledwie jeden punkt do liderującej drużyny Kolpingu Frac Jarosław. Do spotkania z ekipą z Warmii nasi tenisiści przystąpią w optymalnym składzie z Pavlem Siruckiem, Hanem Chuanxi, Danielem Górakiem oraz Michałem Bańkoszem.

Zespół Morlin w 16. kolejkach Lotto Superligi zgromadził jak do tej pory 18 punktów i zajmuje 10. pozycję w tabeli. Mimo, że drużyna Tomasza Krzeszewskiego (jest również trenerem reprezentacji Polski Seniorów) walczy o utrzymanie w lidze, to w swoim składzie ma naprawdę mocnych i niebezpiecznych zawodników. Liderem drużyny jest mający Chińskie korzenie, a reprezentujący Kanadę Zhen Wang. Oprócz niego składzie Morlin znajdują się Dima Prokopcov oraz Bartosz Such. Zawodnicy Ci są wstanie pokonywać indywidualnie najlepszych zawodników na świecie, dlatego też podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego muszą zagrać dobre spotkanie by pokonać zespół z Ostródy.

Wszystkich kibiców zapraszamy 23 marca na godzinę 18 do Hali Sportowej przy ulicy Westfala 3a, w Grodzisku Mazowieckim by wspomóc naszą drużynę gorącym dopingiem i pomóc im w odniesieniu kolejnego ligowego zwycięstwa. Oprócz tenisa stołowego na światowym poziomie nie zabraknie również występów artystycznych oraz konkursów z nagrodami. Pierwsze spotkanie między tymi drużynami w Ostródzie zakończyło się zwycięstwem Bogorii 3:1. Liczymy, że i tym razem Bogoria wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji.