W piątek z Bydgoszczą o przełamanie w Lotto Superlidze

Przed drużyną Bogorii kolejne spotkanie w Lotto Superlidze. 11 maja (piątek ) o godzinie w 20. kolejce zespół z Grodziska Mazowieckiego podejmie drużynę ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz, która walczy o utrzymanie w LOTTO Superliga. Mecz zostanie rozegrany w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.

Mimo trzech porażek z rzędu 2:3, drużyna Bogorii po 19. spotkaniach zajmuje wysokie trzecie miejsce w tabeli i cały czas ma szansę na poprawienie swojej pozycji przed zakończeniem fazy zasadniczej. Z pewnością podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego liczą na przełamanie złej passy w spotkani z ekipą z Bydgoszczy. Tym bardziej, że nasi tenisiści będą chcieli zająć jedną z dwóch pierwszych pozycji po 22. kolejkach sezonu zasadniczego, które dają przywilej własnej hali w drugim spotkaniu w trakcie półfinałów play-off.

W dalszym ciągu nie wiadomo również z kim Bogoria zmierzy się we wspomnianym półfinale. Jednak prawdopodobnie będzie to ktoś z dwójki Dekorglass Działdowo, PKS Kolping Jarosław. Drużyna z Bydgoszczy z kolei na trzy kolejki przed końcem sezonu zasadniczego ma pięć punktów przewagi nad ekipą Dojlid Białystok, która zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Dlatego podopieczni Zbigniewa Leszczyńskiego przyjadą do Grodziska Mazowieckiego po punkty, by zapewnić sobie spokojne utrzymanie przed dwoma ostatnimi kolejkami.

Obie drużyny przystąpią do meczu w składach:

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki:

– Daniel GÓRAK

– ChuanXi Han

– Pavel Sirucek

– Michał Bańkosz

ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz

– Viacheslav Burov

– Mateusz Ufnal

– Tomek Tomaszuk

– Cai Wei

– Andrew Baggaley

Oprócz tenisa stołowego na najwyższym poziomie w hali sportowej przy ulicy Westfala 3 anie zabraknie dodatkowych występów i atrakcji. Dlatego warto być i wspierać zespół Bogorii w walce o kolejne trzy punkty w tabeli Lotto Superligi.