Trudne zadanie w Działdowie

Już jutro drużyna Bogorii postara się wywalczyć awans do finału LOTTO Superligi. Rewanżowe spotkanie z Dekorglassem w Działdowie rozpocznie się o godzinie 18.

Pierwszy mecz rywalizacji półfinałowej, który rozgrywany był we wtorek w Grodzisku Mazowieckim nasza drużyna przegrała 1:3. Jedyny punkty dla naszej drużyny wywalczył Daniel Górak, który pokonał 3:2 w setach Pawła Fertikowskiego. Mimo przegranej podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego udają się do Działdowa w bojowych nastrojach i z dużą wiarą na odwrócenie rywalizacji. Aby tak się stało Bogoria musi zwyciężyć najlepiej 3:0, lub 3:1 i liczyć na lepszy bilans setów. Oba zespoły do rywalizacji przystąpią w tych samych składach jak we wtorek w Grodzisku Mazowieckim. Być może trener naszego zespołu zdecyduje się zmienić ustawienie i spróbuje wygrać spotkanie w stosunku 3:0. Na pewno zwycięstwo nad Dekorglassem dające awans do półfinału LOTTO Superligi byłoby pozytywnym zaskoczeniem, jednak nie takie sytuacje w tenisie stołowym już się zdarzały. Mamy nadzieję również, że Daniel Górak jutro nie zagra swojego ostatniego spotkania w barwach Bogorii, a tą możliwość będzie miał 15 czerwca. Wtedy również w Gdańsku zostanie rozegrany wielki finał LOTTO Superligi. Link do transmisji na żywo z tego spotkania, można szukać pod poniższym linkiem.

https://www.superliga.com.pl/component/joomleague/matchreport/13/675