Wygrana i porażka II drużyny

Pracowity weekend mają za sobą zawodnicy naszej II drużyny. W piątek i sobotę zagrali oni spotkania u siebie w ramach rozgrywek II ligi. W piątek nasi młodzi zawodnicy pokonali 9:1 KS Spójnia II Warszawa, zaś w sobotę przegrali po zaciętym boju z Morlinami II Ostróda 4:6.

Przed spotkaniem ze Spójnią można było spodziewać się wyrównanego spotkania. Podopieczni trenera Zbyszka Grześlaka zajmowali czwarte miejsce w tabeli II ligi, zaś stołeczny zespół szóste. Nasz drugi zespół rozegrał jednak kapitalne spotkanie i pewnie pokonał Spójnie 9:1. Punkty dla naszego zespołu w tym meczu zdobyli odpowiednio: 2,5 Jacek Szachnowski, Miłosz Redzimski oraz Patryk Pyśk, 1 punkt zdobył Adrian Majchrzak, zaś 0.5 Szymon Wiśniewski. Wygrana ta oprócz dwóch dodatkowych punktów w tabeli II ligi zapewniła już w połowie sezonu pewne utrzymanie naszej młodej drużynie w tabeli II ligi. W sobotę podopiecznych trenera Grześlaka czekało jeszcze trudniejsze zadanie, bowiem na naszą salę treningową przy ulicy Kilińskiego 8a, przyjechała drużyna lidera Morlin II Ostróda. Mimo, że to przeciwnicy byli faworytem nasz zespół rzucił ekipie z Ostródy mocne wyzwanie. Po grach deblowych mieliśmy remis 3:3, również zwycięstwo Miłosza Redzimskiego sprawiło, że mieliśmy wynik 4:4. Niestety ostatnie dwa single padły łupem gości i to oni wygrali 4:6. Szczególnie szkoda gry Jacka Szachnowskiego, który przy stanie meczu 4:5 przegrał po niezwykle zaciętej grze 2:3 w setach z Szymonem Kolasą. Wygrana i porażka, sprawiły, że po 9. kolejkach II ligi nasz drugi zespół ma 12 punktów w tabeli ( sześć zwycięstw i trzy porażki) i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce zagra on na wyjeździe w niedzielę o godzinie 11 z Tęczą Budki Piaseckie. Poniżej wszystkie wyniki drugiej ligi wraz z tabelą.