Znamy ternimy Obozów Trenuj z Pasją

Aż trzy obozy w wakacje zostaną organizowane prze Bogorię Grodzisk Mazowiecki, MKS Czechowice Dziedzice oraz LKTS Luvene Luboń pod szyldem Trenuj z Pasją.

Po sukcesie akcji letnich w 2018 roku, czyli obozach w Kołobrzegu i Limanowej organizatorzy postanowili zwiększyć liczbę obozów. W dwóch letnich obozach w 2018 roku udział wzięło prawie 120 dzieci z całej Polski. Tym razem Trenuj z Pasją organizuje dwa obozy w Kołobrzegu oraz jeden w Rawie Mazowieckiej. Akcje letnie w Kołobrzegu odbędą się w dniach 23-30 czerwca oraz 20-28 lipca. Z kolei obóz w Rawie Mazowieckiej odbędzie się w dniach 6-14 lipca. Głównym założeniem obozów organizowanych przez trzy kluby sportowe jest profesjonalny trening oraz dostosowanie grup treningowych do poziomu dzieci. W zeszłym roku w Kołobrzegu mieliśmy aż siedem grup i wszystkie dzieci były zadowolone z treningów. A są one prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, której zawodnicy na co dzień zajmują czołowe miejsca w Grand Prix Polski oraz zdobywają medale Mistrzostw Polski.

Oprócz wymagających treningów dzieci mają możliwość z infrastruktury sportowej, która jest bardzo wysoko rozwinięta zarówno w Kołobrzegu, jak i w Rawie Mazowieckiej. Dzięki temu dzieci mogą korzystać z wielu boisk oraz basenu w Rawie Mazowieckiej. Co więcej oprócz zajęć sportowych organizatorzy obozu gwarantują różnego rodzaju wycieczki oraz wyjścia na plażę w Kołobrzegu, tak by wymagające treningi łączyć z dobrą zabawą i wspólną integracją dzieci. Trenuj z Pasją gwarantuje również małe grupy treningowe oraz wsparcie sparingpartnerów, którzy sprawią, że trening małych zawodników będzie jeszcze bardziej efektywnie. Poniżej można w linkach znaleźć więcej informacji o obozach oraz o płatnościach. Prosimy się spieszyć z zapisami, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Kołobrzeg 23-30 czerwca

Rawa Mazowiecka 6-14 lipca

Kołobrzeg 20-28 lipca