Bogoria II świetnie rozpoczyna drugą rundę

Świetnie drugą rundę rozgrywek II ligi rozpoczęła druga drużyna Bogorii. W dwóch pierwszych spotkaniach zawodnicy prowadzeni przez Zbigniewa Grześlaka odnieśli dwa zwycięstwa 8:2 nad zespołami z województwa warmińsko-mazurskiego.

Już pierwsza runda II ligi była niezwykle udana dla naszego młodego zespołu wspieranego przez Jacka Szachnowskiego. W niej w 11. meczach Bogoria II odniosła 8 zwycięstw i doznała tylko 3 porażek. Dawało to czwarte miejsce w tabeli po pierwszej rundzie. Druga rozpoczęła się od zwycięstwa 8:2 nad ekipą KS UWM English Perfect Olsztyn, która była po pierwszej rundzie na trzecim miejscu w tabeli. Punkty w tym meczu dla naszego zespołu zdobyli: 2.5 Miłosz Redzimski, Jacek Szachnowski, Patryk Pyśk, 0.5 punkty zdobył z kolei Szymon Wiśniewski.

Po wygranej nad drużyną z Olsztyna podopieczni trenera Zbyszka Grześlaka awansowali na trzecie miejsce w tabeli II ligi. W ostatnią niedzielę Bogoria II udała się do Działdowa na spotkanie z KS Dekorglass II Działdowo, który przed spotkaniem wyprzedzał nasz zespół w tabeli. Nasi zawodnicy po raz kolejny potwierdzili doskonała dyspozycję i pokonali gospodarzy również w stosunku 8:2. Tym razem punkty dla Bogorii zdobyli: 2.5 Miłosz Redzimski i Patryk Pyśk, 1.5 Szymon Wiśniewski i Jacek Szachnowski. Dzięki tej wygranej nasza drużyna jest już na drugim miejscu w tabeli II ligi. Następny mecz naszego zespołu będzie spotkaniem na szczycie II ligi. 7 kwietnia na wyjeździe zmierzymy się z liderującą ekipą Morliny II Ostróda. Wyniki oraz terminarz II ligi w linku poniżej:

http://ligi.mzts.pl/druzyna/5/31/317/ks-bogoria-ii-grodzisk-mazowiecki/