Z Dojlidami o podtrzymanie dobrej passy

You are currently viewing Z Dojlidami o podtrzymanie dobrej passy

Już dziś o godzinie 18 nasz zespół rozegra kolejne spotkanie w rozgrywkach LOTTO Superligi. Tym razem rywalem Dartomu Bogorii będzie na wyjeździe zespół UKS Dojlidy Białystok.

Spotkanie to zostanie w ramach 19. kolejki LOTTO Superligi. Po rozegraniu 18. kolejek ligowych podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego przewodzą tabeli Superligi. Nie ma się temu co dziwić, gdyż nasi tenisiści odnieśli siedem zwycięstw z rzędu. W ostatnią niedzielę w grodziskiej hali pokonaliśmy 3:1 mocny zespół 3S Polonii Bytom. Tym razem na wyjeździe przyjdzie nam się spotkać z również nieobliczalną drużyną z Białegostoku. Ekipa z Podlasia aktualnie w ligowej tabeli zajmuje szóste miejsce z dorobkiem 29 punktów (Bogoria ma ich w swoim dorobku 44).

Najważniejszą postacią w drużynie Dojlid od kilku lat jest nieprzerwanie grający trener Wang Zeng Yi. Popularny Wandżi przez wiele lat bronił barw Dartomu Bogorii sięgając w jej barwach po wiele tytułów Drużynowego Mistrza Polski. Wandżi w swoim dorobku ma tytuł Mistrza Europy z 2013 roku w parze z Tan Ruiwu. Oprócz niego w składzie Dojlid znajdują się także młodzi Youngyin Li oraz Przemysław Walaszek. Nasi zawodnicy z kolei udali się do Białegostoku w składzie: Marek Badowski, Pavel Sirucek, a także Panagiotis Gionis. Cała trójka może być ostatnio w dobrych nastrojach, gdyż zostali powołani przez trenerów swoich reprezentacji do składu na Mistrzostwa Świata, które odbędą się pod koniec kwietnia w Budapeszcie. Mecz z Dojlidami dla podopiecznych jest również dobrym przetarciem, przed niedzielnym hitem LOTTO Superligi. O godzinie 16 w hali sportowej przy ulicy Westfala Dartom Bogoria podejmie ekipę Mistrza Polski Kolpingu Frac Jarosław. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie. A dzisiejszy mecz z Dojlidami możecie śledzić pod poniższym linkiem.

https://superliga.com.pl/livescore/?id=787