LM: Z Villeneuvois o awans do ćwierćfinału

You are currently viewing LM: Z Villeneuvois o awans do ćwierćfinału

Na kibiców Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki czekają dziś o godzinie 18 kolejne tenisowe emocje. Po niedzielnym zwycięstwie w LOTTO Superlidze zmierzymy się w Lidze Mistrzów z Ping Pong Club Villeneuvois. Spotkanie zostanie rozegrane w naszej hali sportowej przy ulicy Westfala.

Spotkanie to ma bardzo duże znaczenie dla tabeli grupy C i awansu naszej drużyny do ćwierćfinału Champions League. W piątek we Francji zawodnicy Dartom Bogorii pokonali zespół z Villeneuvois 3:0 awansując na drugie miejsce w tabeli Awans do ćwierćfinału elitarnej Champions League wywalczą dwie drużyny, dlatego bardzo ważne byśmy w najbliższą środę odnieśli zwycięstwo i powiększyli przewagę nad francuskim zespołem.

Do środowego spotkania przystąpimy w bardzo dobrych nastrojach. W ciągu tygodnia wygraliśmy dwa spotkania w LOTTO Superlidze, awansując na pozycję wicelidera w ligowej tabeli. Do tego doszło pewna wygrana we Francji, zatem wszystko układa się po myśli trenera Tomasza Redzimskiego

 W świetnej dyspozycji są wszyscy nasi zawodnicy i mimo dużego obciążenia Marek, Pavel oraz Panos odnoszą kolejne indywidualne zwycięstwa. Siłą Ping Pong Club z kolei  jest bardzo wyrównany skład w którym się znajdują Nima Alamian, Vildan Gadiev oraz występujący w zeszłym sezonie w Politechnice Rzeszów Vassily Lakeev.

Początek meczu w Hali Sportowej w Grodzisku Mazowieckim o godzinie 18. Jak zawsze dla obecnych kibiców nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz pokazów tanecznych grupy Magdaleny Wójcik. Liczymy, że dzięki waszemu wsparciu nasi zawodnicy przedłużą zwycięską passę i zrobią duży krok w kierunku awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.