LM: Wygrana nad Villeneuvois daje awans do ćwierćfinału

You are currently viewing LM: Wygrana nad Villeneuvois daje awans do ćwierćfinału

Pewną wygraną 3:0 zakończyło się wczorajsze spotkanie Dartomu Bogorii z Ping Pong Club Villeneuvois w 4. kolejce gier grupy C Champions League. Ta wygrana daje już pewny awans do grona ośmiu najlepszych zespołów w Europie.

Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego powtórzyli zatem wynik z piątkowego starcia, kiedy to we Francji pokonali drużynę Villeneuvois. Najwięcej emocji szczelnie wypełnionej hali przy ulicy Westfala 3a  dostarczył pierwszy pojedynek Panagiotisa Gionisa z Vassily Lakeevem. Po dwóch partiach nasz lider przegrywał 0:2 w setach. Zmiana taktyki i stylu gry pozwoliła Panosowi triumfować w trzech kolejnych partiach i wprawić w euforię grodziskich kibiców. W drugim singlu Marek Badowski utrzymywał przez całe spotkanie z Vildanem Gadievem wysoki poziom koncentracji. Koncentracja w połączeniu ze świetną grą dała Markowi zasłużone zwycięstwo 3:0 w setach, a Bogorii podwyższenie prowadzenia.

Dzieło dokończył będący ostatnio w wysokiej formie Pavel Sirucek. Popularny Siru również 3:0 w setach pokonał Nimę Alamiana, który jedynie w pierwszym secie trochę zagroził tenisiście Bogorii. Po ostatniej piłce można było już ogłosić, że Dartom Bogoria ponownie zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Jest to wyrównanie najlepszego startu w elitarnej Champions League. Panos, Pavel i Marek w dalszym ciągu mają szansę na zajęcie pierwszego miejsca w tabeli grupy C. Aby się tak stało muszą oni wygrać kolejne dwa spotkania z portugalskim GDCS Juncal oraz FC Saarbrucken TT. Z zespołem z Portugalii spotkamy się 6 grudnia o godzinie 18 w naszej hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki ???? PPC Villeneuve 3:0
Panagiotis Gionis-Vasilly Lakeev 3:2
Marek Badowski- Vildan Gadiev 3:0
Pavel Sirucek- Nima Alamian 3:0