Bogoria-ZOOleszcz zapowiedź spotkania

You are currently viewing Bogoria-ZOOleszcz zapowiedź spotkania


Rozgrywki LOTTO Superligi nabierają tempa i już w najbliższą niedzielę nasza drużyna rozegra kolejne spotkanie w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.. Tym razem przeciwnikiem Dartom Bogorii będzie LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz, która podobnie jak grodziszczanie bardzo dobrze rozpoczęła sezon ligowy. Początek niedzielnej rywalizacji o godzinie 16.

Po 6. kolejkach LOTTO Superligi podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego plasują się na pozycji wicelidera tabeli z dorobkiem 14 punktów. Zespół z Bydgoszczy tych punktów ma dwa mniej i zajmuje wysokie 5. miejsce. Do niedzielnego spotkania przystąpimy podbudowani awansem do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Marek, Panos i Pavel na razie mają bardzo dobry sezon i z pewnością swoją dobrą dyspozycję będą chcieli potwierdzić w niedzielę. Niewykluczone, że do trójki tych zawodników dołączy jeden z naszych Japońskich zawodników.

LOTTO ZOOleszcz Bydgoszcz  ma bardzo szeroki skład, jednak najczęściej w tym sezonie występują Artur Grela, Slava Burov oraz Japończyk Asuka Machi. To właśnie ten ostatni jest gwiazdą drużyny i w tym sezonie ma świetny bilans spotkań indywidualnych 7 wygranych i tylko 1 przegrana.  W rankingu indywidualnym LOTTO Superliga daje mu to wysokie 4. miejsce. Niebezpieczny jest również Rosjanin Burov, który w zeszłym sezonie pokonywał najlepszych zawodników w lidze.

Z pewnością szykuje się nam bardzo ciekawy pojedynek i gratka dla kibiców tenisa stołowego. Dlatego warto sobie już zarezerwować czas w najbliższą niedzielę by o godzinie 16 być z naszą drużyną. Oprócz spotkanie na kibiców drużyny czekać będą pokazy taneczne oraz konkursy z nagrodami.