W niedzielę o 11 zagramy z Energą Manekin Toruń

You are currently viewing W niedzielę o 11 zagramy z Energą Manekin Toruń

Rozgrywki fazy zasadniczej LOTTO Superligi wchodzą w decydującą fazę. W 20. kolejce Dartom Bogoria podejmie we własnej hali Energę Manekin Toruń. Spotkanie to odbędzie się wyjątkowo o godzinie 11 w najbliższą niedzielę 8 marca !!!

Co więcej organizatorzy spotkania postanowili, że wejście na spotkanie będzie całkowicie DARMOWE. W naszej drużynie jak zawsze spodziewać możecie się Marka Badowskiego, Panagiotisa Gionisa, Pavla Sirucka i Miłosza Redzimskiego, który w tym sezonie LOTTO Superligi wygrał już dwa pojedynki singlowe. Nasz wychowanek z tygodnia na tydzień czyni ogromne postępy i w wieku 14 lat jak równy z równym potrafi rywalizować z najlepszymi zawodnikami w lidze. Być może przed grodziską publicznością będzie miał okazję zaprezentować się w Dzień Kobiet

U gości z kolei wystąpi aktualnie najlepsza para deblowa w kraju Tomasz Kotowski i Konrad Kulpa. Zawodnicy z Torunia w weekend wywalczyli drugi raz z rzędu tytuł Mistrza Polski w deblu, pokonując w wielkim finale 3:1 parę Piotr Chodorski/Tomasz Kotowski. Skład drużyny prowadzonej przez trenera Grzegorza Adamiaka uzupełni któryś z Japończyków Yuki Hirano, Taimu Arinobu.

Spotkanie będzie bardzo ważne dla układu ligowej tabeli. Nasi zawodnicy zajmują drugie miejsce z dorobkiem 45 punktów i cały czas liczą się w walce o pierwsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego. Aktualnie mamy tylko dwa punkty straty do PKS Kolping Frac Jarosław. Nasi przeciwnicy z Grodu Kopernika z kolei walczą o miejsce w pierwszej szóstce, które daje miejsce w fazie play-off i walkę o medale LOTTO Superligi (obecnie właśnie szóste miejsce z 28 punktami na koncie)

Oprócz darmowego wejścia dla wszystkich kibiców organizatorzy przewidzieli konkursy oraz pokazy taneczne. Również dla Pań z okazji ich święta szykujemy małą niespodziankę. Serdecznie zapraszamy.