Pracowity weekend drużyny kobiecej

You are currently viewing Pracowity weekend drużyny kobiecej

Przed zawodniczkami Dartom Bogorii w piątek i sobotę kolejne dwa spotkania w I lidze kobiet grupy północnej. Oba mecze dziewczyny zagrają na wyjeździe z zespołem z województwa Wielkopolskiego.

Po rozegranych 10. kolejkach podopieczne trenera Zbyszka Grześlaka należą do czołówki tabeli i z dorobkiem 14 punktów zajmują trzecie miejsce, tracąc dwa punkty do liderujących zespołów ATS Białystok i Chrobry Międzyzdroje. Dzisiaj punktualnie o godzinie 18 zmierzą się z zajmującym dziewiąte miejsce w tabeli Stellą Niechan Gniezno. Drużyna z Gniezna podobnie jak Dartom Bogoria jest w tym sezonie beniaminkiem i w dorobku ma tylko trzy punkty za jedno zwycięstwo i remis. W pierwszym meczu między tymi zespołami dwa tygodnie temu tenisistki Dartom Bogorii zwyciężyły 7:3. Wydaje się, że również dzisiaj są faworytkami tego starcia.

Dużo trudniejsze zadanie nasze zawodniczki może czekać jutro. O godzinie 14 zmierzą się z szóstym zespołem ligowej tabeli LKTS Luveną Luboń. Zawodniczki spod Poznania mają w tabeli tylko cztery punkty mniej od naszej drużyny, a w ostatnim spotkaniu 9:1 pokonały MLUKS Rawę Mazowiecką. W pierwszej rundzie zasadniczej nasze dziewczyny zwyciężyły u siebie 6:4 po naprawdę zaciętym boju. Przypomnijmy, że w ostatnim spotkaniu nasz młody zespół zremisował również na wyjeździe z liderującym ATS-em Białystok 5:5. Oba spotkania na żywo będzie można obejrzeć na naszym facebookowym profiu. Na nim również można znaleźć więcej informacji dotyczących naszej drużyny kobiecej oraz drużyn męskich i Akademii Tenisa Stołowego.