Druga drużyna z remisem w barażu o I ligą

You are currently viewing Druga drużyna z remisem w barażu o I ligą

Wynikiem 5:5 zakończył się pierwszy barażowy mecz naszej drugiej drużyny z SMS Włodawą. Rywalizacja we Włodawie od początku do końca miała bardzo zacięty przebieg. O losach awansu zadecyduje rewanżowe spotkanie w Grodzisku Mazowieckim, które zostanie rozegrane w najbliższą środę.

Najlepsza drużyna II ligi grupy podalsko-lubelskiej postawiła Bogorii II bardzo trudne warunki. Na pierwszym stole po naszej stronie zagrali Przemek Sałaciński oraz Bartek Skórko, którzy wygrali tylko jeden z czterech pojedynków singlowych(zwycięstwo naszego kapitana Przemka). Skórko z Sałacińskim przegrali również grę deblową. Po naszej stronie świetne zawody zagrał z kolei Michał Gawlas.

Wychowanek MKS Czechowice-Dziedzice zaliczył komplet punktów, wygrał oba pojedynki singlowe oraz debla wraz z Patrykiem Pyśkiem. Grający uchwytem piórkowym Michał w tym sezonie wygrał już nawet swój pierwszy pojedynek w LOTTO Superlidze. W debiucie pokonał w marcu Rosjanina Slavę Burova. Cenne 1.5 punktu do dorobku naszej drużyny „dorzucił” wspomniany Patryk. Po stronie gości punktowali odpowiednio: 2 Łukasz Jarocki, 1.5 Błażej Warpas, 1 Arkadiusz Żuk, 0.5 Sylwester Włoszek.

Remisowy wynik pierwszego starcia oznacza, że wszystko rozstrzygnie się w drugim meczu, który zostanie rozegrany w naszej sali treningowej przy ulicy Kilińskiego 8a w środę 30 lipca. Awans do I ligi uzyska drużyna, która okaże się lepsza w dwumeczu. Oznacza to, że nasi młodzi zawodnicy muszą pokonać drużynę z województwa Lubelskiego.