Panagiotis Gionis na kolejny sezon w Bogorii

You are currently viewing Panagiotis Gionis na kolejny sezon w Bogorii

Zarząd klubu poinformował, że Panos klubu spędzi kolejny sezon w grodziskich barwach. Dla Greka będzie to trzeci z rzędu, a czwarty w ogóle w którym gra dla Bogorii.

Panos przez trzy dotychczasowe sezony dał się poznać grodziskim kibicom jako prawdziwy lider z krwi i kości. Wielokrotnie prowadził naszą drużynę do zwycięstwa wygrywając najważniejsze pojedynki. Wielu z pewnością pamięta wygrane nad Wong Chung Tingiem czy też Kaiem Konishim i Shang Kunem w finałach LOTTO Superligi. Kiedy Grek grał dla Bogorii zespół prowadzony przez trenera Tomasza Redzimskiego zawsze dochodził do finału LOTTO Superligi.

Stylu Gionisa nikomu kto interesuje się losami Bogorii przedstawiać nie trzeba. Oprócz wielu ważnych wygranych prezentuje również bardzo ładny dla oka styl obronny ze strony backhandowej oraz świetny atak i kontratak ze strony forhandowej. Panos niczym wino, z każdym rokiem gra coraz lepiej. Mimo 41 lat na karku, cały czas należy do ścisłej czołówki europejskiej i światowej. Od kilku lat znajduje się w najlepszej ‘’50’’ światowego rankingu ITTF. Ostatnio awansował na swoje piąte z rzędu Igrzyska Olimpijskie, co tylko potwierdza jego klasę.

Włodarze klubu w dalszym ciągu wierzę w jego ponadprzeciętne umiejętności, stąd decyzja o przedłużeniu z Grekiem kontraktu. Cele na następny sezon są jak zawsze najwyższe. Zarząd klubu z prezesem Szumacherem liczy, że na 15-lecie klubu uda się odzyskać tytuł najlepszej drużyny w Polsce. Ambitne plany są również na start w Bogorii w elitarnej Lidze Mistrzów. Fajnie byłoby po raz kolejny awansować przynajmniej do ćwierćfinału i potwierdzić przynależność do najlepszych drużyn w Europie. Z Panosem na pokładzie o ten cel będzie dużo łatwiej. Już niedługo więcej informacji dotyczących składu na przyszły sezon.