Wakacyjne granie z Bogorią

You are currently viewing Wakacyjne granie z Bogorią

Końcówka wakacji upłynie pod znakiem pingpongowych atrakcji z klubem Bogoria. W ostatnią sobotę nasi trenerzy oraz dzieci organizowały otwarty trening w ramach akcji „Wakacyjny deptak”. Dziś z kolei ruszyły wakacje z rakietką, które będą trwać do 27 sierpnia.

A to nie wszystkie atrakcje jakie na drugą połowę sierpnia i początek września zaplanował klub sportowy Bogoria. 28 sierpnia odbywać się będzie piknik rodzinno sportowy. W godzinach 11-16 w Parku Skarbków będzie można przyjść i miłej atmosferze pograć w pingla. Nie zabraknie również otwartych turniejów i konkursów. Nasi trenerzy organizować będą także zabawy dla najmłodszych dzieci, tak by każdy miał frajdę z aktywnie spędzonego czasu.

W pierwszą sobotę września z kolei odbywać się będzie piknik sportowy wszystkich klubów działających w Grodzisku Mazowieckim. Po raz kolejny akcja toczyć się będzie w grodziskim Parku Skarbków. Nie zabraknie tam również naszego klubu. Cały event potrwa od godziny 12 do 20. Dzień później 5 września z kolei zorganizujemy otwarty turniej tenisa stołowego. Turniej przeznaczony będzie dla amatorów i sympatyków tenisa stołowego. Podzielony on zostanie na różne kategorie, w tym oczywiście również na kategorię kobiet.

Jak wspominaliśmy na początku od dziś w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a odbywają się otwarte treningi dla dzieci i młodzieży w ramach wakacji z rakietkę. Treningi odbywają się przez dwa najbliższe tygodnie, od poniedziałku do piątku w godzinach 12-13.30. Prowadzone są one przez wykwalifikowanych trenerów naszej Akademii Tenisa Stołowego. Jak widzicie dużo tenisowych atrakcji przewidzieliśmy dla was na najbliższe tygodnie. Mamy nadzieję, że chętnie do nas dołączycie i aktywnie będziemy mogli spędzić razem czas.