Kalendarz gier Bogorii w Lidze Mistrzów

Fani naszej pierwszej drużyny mogą być stęsknieni za pojedynkami swoich ulubieńców. Wszak w tym sezonie LOTTO Superligi Bogoria ze względu na remont sali przy Westfala, wszystkie mecze rozgrywała na wyjeździe. Jednym z pierwszych meczów jakie rozegra Bogoria po przerwie będzie rywalizacja z utytułowaną Borussią Dusseldorf.

Mecz z Timo Bollem i spółką zaplanowany został na 1 grudnia (czwartek) o godzinie 18.30. Nie będzie to jednak pierwszy mecz dla podopiecznych trenera Tomka Redzimskiego w tej edycji Ligi Mistrzów. Za nieco ponad tydzień nasi tenisiści udadzą się do naszych południowych sąsiadów na rywalizację z HB Ostrov. To właśnie do tej drużyny przed tym sezonem dołączył Pavel Sirucek. Siru przez kilka sezonów wygrał wiele ważnych gier dla Bogorii i miał udział przy dwóch tytułach Drużynowego Mistrza Polski.

Z Czechami we własnej hali mecz rewanżowy zagramy 14 grudnia (środa) o godzinie 18.30. Dwa dni później na koniec zmagań grupy A Ligi Mistrzów, aktualni Mistrzowie Polski udadzą się do Dusseldorfu na mecz z Borussią. Mecz ten zaplanowany jest na godzinę 19. Z trzyzespołowej grupy awans do dalszych gier wywalczy tylko zwycięzca, który otrzyma bezpośrednią promocję do półfinału Champions League.

Mecze z ekipami z Czech i Niemiec nie będą jedynymi jacy nasi zawodnicy zagrają w najbliższych tygodniach. 20 listopada Bogoria we własnej hali zagra z AZS Fibrain Politechniką Rzeszów. Dwa dni później na Westfala 3a, przyjedzie aktualny lider LOTTO Superligi, czyli zespół Global Pharma Orlicz Suchedniów. Wtorkowa rywalizacja z ekipą z Suchedniowa rozpocznie się o godzinie 18. Przypomnijmy, że aktualnie grodziscy tenisiści w tabeli LOTTO Superligi plasują się na trzeciej pozycji, ale do zespołu Orlicza tracą zaledwie jeden punkt.