Plan spotkań Bogorii w styczniu

Grudzień był pracowity dla tenisistów i tenisistek stołowych Bogorii. Początek 2023 roku zapowiada się w bardzo podobny sposób. Zarówno w LOTTO Superlidze, jak i Ekstraklasie nasze zespoły swoje mecze zagrają już w pierwszym tygodniu stycznia.

Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego będą kończyć I rundę zasadniczą Superligi. Do jej końca zostało naszym gladiatorom tylko dwa spotkania. Najpierw 4 stycznia Bogoria uda się do Grudziądza na mecz z miejscową ASTS Olimpią-Unią. Cztery dni później do hali przy Westfala 3a przyjedzie rewelacja tego sezonu LOTTO Superligi Global Pharma Orlicz Suchedniów. Mecz w Grudziądzu rozpocznie się o godzinie 18, zaś w Grodzisku Mazowieckim o 15. W styczniu rozpocznie się również II runda zasadnicza tych rozgrywek, a także dwa ćwierćfinałowe spotkania Pucharu Europy. Przypomnijmy, że rywalem zawodników trenera Redzimskiego będzie LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz. Być może na tą rywalizację gotowi będą już Marek Badowski oraz Panagiotis Gionis.

Równie wcześniej rozgrywki w Ekstraklasie Kobiet rozpoczyna kobiecy zespół Bogorii. Po I rundzie nasze dziewczyny plasują się na 7. miejscu w ligowej tabeli. Na początek II rundy rywalem zespołu Zbigniewa Grześlaka będzie SKTS Sochaczew. Mecz ten zaplanowany jest na 6 stycznia na godzinę 18. Dwa dni później w hali na Westfala rywalem Bogorii będzie Bebbeto AZS UJD Częstochowa. W styczniu tenisistki Bogorii zagrają jeszcze jeden mecz 13 stycznia przeciwko KU AZS Łomża.

Dzień później 14 stycznia rozgrywki wznowi I liga. Zarówno drugi zespół żeński, jak i męski ma zaplanowane mecze tego dnia. Dziewczyny udadzą się do pobliskiego Nadarzyna na rywalizację z miejscowym MUKS-em Start. W tym samym czasie panowie rywalizować będą u siebie z liderem rozgrywek grupy południowej Polonią Król Montaż Zbrojeń Kielce.