Pierwszy mecz gladiatorów w drugiej rundzie 3 lutego

Meczem z ASTS Olimpią-Unią Grudziądz rozgrywki LOTTO Superligi wznowią tenisiści stołowi Bogorii. Pierwszy mecz grupy mistrzowskiej zaplanowany został na 3 lutego o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.

W pierwszej rundzie fazy zasadniczej grodziscy zawodnicy wygrał 9 z 13 spotkań, a 4 przegrali w stosunku 2:3. Przełożyło się to na drugie miejsce w fazie zasadniczej i awans do grupy mistrzowskiej, w której znalazło się siedem najlepszych drużyn pierwszej rundy. Wydział rozgrywek podał już terminarz na drugą rundę. W niej podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zagrają sześć spośród siedmiu spotkań we własnej hali przy Westfala 3a. Bardzo ciekawie zapowiada się drugi mecz drugiej rundy z Dekorglassem Działdowo. Rywalizacja ta została zaplanowana na 5 lutego w niedzielę o godzinie 16. Ekipa z Działdowa przewodzi tabeli po pierwszej rundzie.

Oprócz spotkań z zespołami z Działdowa i Grudziądza, rywalem Bogorii we własnej hali będą zespoły z Bydgoszczy, Gdańska i Jarosławia. Jedyny wyjazd w rundzie mistrzowskiej nasi gladiatorzy to mecz z Global Pharmą Orlicz Suchedniów. To właśnie ten zespół Bogoria pokonała na koniec rundy zasadniczej, a zwycięski powrót do składu zaliczył kapitan Marek Badowski. Marek w niedzielę pokonał 3:2 w setach Daniela Bąka. Miejsca po drugiej rundzie będą miały wpływ na rozstawienie w ćwierćfinale fazy play-off. Do siedmiu zespołów z grupy mistrzowskiej dołączy najlepszy zespół grupy spadkowej. Aktualnie jest to Palmiarnia Zielona Góra. Z wyprzedzeniem zapraszamy na spotkania Bogorii, które zostaną rozegrane w hali przy Westfala. Poniżej terminarz spotkań Bogorii:

3.02 godz. 18 KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki- ASTS Olimpia-Unia Grudziądz

5.02 godz. 16 KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki- Dekorglass Działdowo

26.02 godz. 16 KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki- LOTTO Polski Cukier Bydgoszcz

3.03 godz. 18 Global Pharma Orlicz Suchedniów- KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki

14.04. godz. 18 KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki- KS AWFIS Balta Gdańsk

16.04. godz. 16 KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki- Oxynet Jarosław