TRZY MECZE KOBIECEJ DRUŻYNY W JEDEN TYDZIEŃ

Już dzisiaj tenisistki Bogorii zagrają derbowe spotkanie z MUKS Start Nadarzyn. Wyjazdowy mecz z rywalem zza miedzy rozpocznie się o godzinie 15. Do 9 lutego podopieczne trenera Zbyszka Grześlaka zagrają trzy mecze w Ekstraklasie Kobiet.

Rozgrywki najwyżej klasy rozgrywkowej kobiet wchodzą w kluczową fazę. Nasze tenisistki zajmują 7. miejsce w tabeli i są niemal pewne utrzymania na następny sezon. Dzięki temu do najbliższych spotkań mogą podejść z większym spokojem. Mecz z MUKS-em na pewno dodatkowo będzie motywował nasz zespół, tym bardziej, że dziewczyny przegrały pierwszy w Grodzisku Mazowieckim 1:3. Jedyny punkt w tym meczu dla Bogorii zdobyła Martyna Lis, która pokonała Kasię Ślifirczyk. 

Oprócz Martyny zagra dzisiaj również Ola Michalak oraz defensorka Ola Falarz. Gospodynie z Nadarzyna przystąpią również w krajowym składzie: Paulina Krzysiek, Kasia Ślifirczyk oraz Katarzyna Grzybowska-Franc. Dwie pierwsze w Nadarzynie grają od dłuższego czasu, Grzybowska-Franc z kolei jeszcze w zeszłym sezonie grała naszej drużynie. Po dzisiejszym meczu nasze dziewczyny czekają trzy dni przerwy i kolejne starcie w Ekstraklasie. Tym razem we własnej hali 5 lutego o godzinie 12 zagrają Maximusem Broker Toruń. Z tym zespołem tenisistki Bogorii również mają rachunki do wyrównania z pierwszej rundy, gdyż w Toruniu przegrały 1:3. Maraton gier zakończoną one 9 lutego rywalizacją z JKTS Jastrzębie-Zdrój (godzina 19). Kibiców serdecznie zapraszamy na spotkanie. Wstęp na oba mecze jest bezpłatny.