Tenisiści Bogorii gotowi na półfinałowe starcie LOTTO Superligi

You are currently viewing Tenisiści Bogorii gotowi na półfinałowe starcie LOTTO Superligi

Już tylko dni dzielą nas od półfinałowego dwumeczu fazy play-off pomiędzy KS Dartom Bogorią, a Global Pharmą Orlicz Suchedniów. Pierwszy mecz w nowej hali sportowej przy ulicy Sportowej 29 w piątek 2 czerwca o godzinie 18.

Rewanż w Suchedniowie zaplanowany został na niedzielę 4 czerwca o 16. Awans do finałowego spotkania uzyska zwycięzca dwumeczu. Decydujący mecz sezonu 2022/2023 10 czerwca o godzinie 16 w Poznaniu. To co najważniejsze dla sympatyków Bogorii to fakt, że wszyscy podstawowi zawodnicy są w pełni zdrowiu. Miłosz Redzimski w ostatnich dniach trenował pod okiem trenera Tomka i reprezentacji Polski Juniorów w ośrodku w Drzonkowie. Tam miał czas na przemyślaną pracę i analizę gier rywali z Suchedniowa.

Marek Badowski i Panagiotis Gionis z kolei zagrali w Mistrzostwach Świata Seniorów w Durbanie. Co prawda odpadli na wczesnymi etapie, ale zagrali dobre gry. Panos wygrał seta z liderem światowego rankingu Fan Zhendongiem. Marek z kolei zagrał w jedynie w mikście i też może być zadowolony ze swojej postawy. Nie doskwierają im żadne urazy i obaj w rozmowach podkreślają pełną gotowość do gier. Doskonale wiemy, że kapitan Bogorii oraz Grek w pełni zdrowia są wstanie pokonywać najlepszych zawodników świata. Ostatnie dni cała trójka spędzi na przygotowaniach do kluczowych gier bieżących rozgrywek LOTTO Superligi.

Aktualnie nie zapadła jeszcze decyzja czy piątkowy mecz przy ulicy Sportowej 29 odbędzie się na dużej sali widowiskowej, czy też na mniejszej sali Bogorii, która znajduje się na pierwszym piętrze. Decyzja w tej sprawie zapadnie w najbliższych dniach. Niezależnie od tego faktu liczymy na waszą obecność i gorące wsparcie 2 czerwca o godzinie 18. Tym bardziej, że będzie to ostatni mecz sezonu naszych gladiatorów przed grodziską publicznością.