W sobotę wielkie starcie przy Sportowej 29

You are currently viewing W sobotę wielkie starcie przy Sportowej 29

W 5. kolejce LOTTO Superligi Bogoria we własne hali 30 września o godzinie 16 podejmie Polski Cukier Gwiazdę Bydgoszcz. Rywalizacja zapowiada się niezwykle interesująco.

Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego świetnie rozpoczęli sezon ligowy. Po trzech zwycięstwach za trzy punkty grodziszczanie przewodzą ligowej tabeli. Za sobą mają również zwycięstwo w hicie ligowym z Dekorglassem Działdowo. Teraz czas na kolejne wyzwanie. Zespół z Bydgoszczy na sobotnie mecz ściągnął Wicemistrza Świata w grze indywidualnej Trulsa Moregarda. Szwed dwa tygodnie temu poprowadził swoją reprezentację do zdobycia Drużynowego Mistrzostwa Europy, wygrywając obie gry singlowe w meczu finałowym z Niemcami.

Tenisiści Bogorii są jednak świadomi swojej wartości. We wtorek Jin, Miłosz i Panos rozegrali kapitalne gry. Takuya i Redzimski nie dali większych szans odpowiednio Dyjasowi i Grothowi, którzy należą do europejskiej czołówki zawodników. Ich starcie z Moregardem zapowiada się bardzo ciekawie. Z zespołem z Bydgoszczy Bogoria rywalizowała w finale LOTTO Superligi sezonu 2021/2022. Mecz ten rozgrywany był w grodziskiej hali przy ulicy Westfala 3a, a Bogoria zwyciężyła 3:1. W tamtym meczu po stronie Gwiazdy grali Artur Grela i Vladislav Ursu, których prawdopodobnie zobaczymy w sobotnim spotkaniu.

Organizatorzy meczu szykują na sobotni meczu różne atrakcje pozasportowe. Oprócz świetnego widowiska sportowego zapowiada się również miła otoczka, dlatego warto być w sobotnie popołudnie w hali na Sportowej 29 i gorącym dopingiem wspierać zespół Bogorii