Miłosz, Panos i Jin rozpoczynają zmagania w WTT Feeder Biella

You are currently viewing Miłosz, Panos i Jin rozpoczynają zmagania w WTT Feeder Biella

Gladiatorzy Bogorii zagrają w ostatnim w tym roku turnieju międzynarodowym. Zawody odbędą się na włoskiej ziemi z pulą nagród 20000 dolarów.

Zarówno Jin, Miłosz, jak i Panos mają zapewniony start w turnieju głównym. Rywalem Redzimskiego w 1/32 finału będzie dobrze znany z LOTTO Superligi Yaroslav Zhmudenko. Ukrainiec, który w światowym rankingu WTT zajmuje 60. miejscu reprezentuje barwy Oxynetu Jarosław. Mecz ten zaplanowany jest na godzinę 16 .

Takuya z kolei swoje spotkanie rozpocznie o godzinie 20.05, a rywalem pochodzący z Luksemburgu Luka Mladenovic. Mladenovic na co dzień gra w Bundeslidze i co ciekawe na stronie backhandowej gra gumą anti-topspinową. Najpóźniej swoje spotkanie rozegra Gionis. O 20.40 Grek zawalczy z Portorykańczykiem Angel Naranjo

Jeśli chodzi o pozycję zawodników Dartom Bogorii w rankingu WTT to Miłosz plasuje się aktualnie na pozycji 128, Jin 216, zaś Panos 196, . Turniej w Biella jest też świetną okazją do sprawdzenia się w boju przed decydującym meczem Ligi Mistrzów. W niedzielę o godzinie 17 podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zawalczą o awans do Final Four tych elitarnych rozgrywek przeciwko TTC Neu Ulm. Dlatego prosto z Włoch cała trójka uda się do Niemiec. Więcej informacji o turnieju znajdziecie pod poniższym linkiem:

https://worldtabletennis.com/eventInfo?selectedTab=Draws&eventId=2732