Świetna gra Panosa w Doha

You are currently viewing Świetna gra Panosa w Doha

Bardzo dobre gry w turnieju WTT Condender w Katarze ma za sobą Panagiotis Gionis. Grecki zawodnik Dartom Bogorii najpierw jak burza przeszedł przez eliminacje, a wczoraj nie dał szans Izaac Quekowi awansując do 1/8 finału singla.

Pod koniec poprzedniego roku kalendarzowego Panos awansował do finału zmagań WTT Feeder we Włoszech. Teraz awansował do najlepszej ’16” bardziej prestiżowych zmagań. Aktualnie Grek zajmuje 124. miejsce w rankingu WTT, ale po zawodach w stolicy Kataru ponownie powinien zaliczyć awans na liście. W eliminacjach zawodnik Bogorii pokonał trzech bardzo silnych rywali. Co więcej wszystkie gry były bardzo zacięte i nasz zawodnik musiał się w nich wykazać nie lada odpornością fizyczną.

W pokonanym polu w eliminacjach Gionis zwyciężył Nimę Alamiana (Iran) 3:1 w setach, Manusha Utpalbai Shaha (Indie) 3:2 w setach oraz Kay Stumpera również 3:2 w setach. Wczoraj wieczorem zagrał świetny mecz przeciwko kolejnemu Azjacie Izaak Quekowi wygrywając 3:0 w setach (11:6, 11:2, 11:3). W walce o ćwierćfinał Panos zmierzy się teraz z 26. zawodnikiem rankingu WTT Lee Sangsu. Spotkanie to zaplanowane jest dzisiaj na godzinę 13.30. Transmisja z tego spotkania dostępna będzie na oficjalnych stronach WTT.