Bogoria zatrudni trenera do pracy z dziećmi

You are currently viewing Bogoria zatrudni trenera do pracy z dziećmi

Jeśli lubisz dzieci, jesteś otwarty, świetnie zorganizowany i chcesz rozwijać się w pracy trenerskiej to szukamy właśnie Ciebie. Klub Sportowy Bogoria Grodzisk Mazowiecki poszukuje trenera do prowadzenia zajęć dla grupy naborowej oraz po szkoleniu wstępnym.

Zakres obowiązków:

Prowadzenie treningów grupy naborowej oraz grupy Żaków, Młodzików (25-30 godzin w tygodniu)

– Organizacja działania Akademii Tenisa Stołowego (ustalanie grafiku zajęć, zebrania z rodzicami, udział w akcjach promocyjnych Akademii Tenisa Stołowego).

– Wyjazdy na turnieje

– Udział w szkoleniach

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Możliwość zatrudnienia w szkole na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki

– Bezpłatne szkolenia i pomoc w doskonaleniu warsztatu trenerskiego

– Możliwość rozwoju w doświadczonym zespole trenerskim

Wymagania:

Doświadczenie trenerskie (przynajmniej 2 lata)

– Cechy charakteru: empatia, dobry kontakt z dziećmi, pozytywna energia, wysokie umiejętności organizacyjne

– Posiadanie prawa jazdy kat. B

– Mile widziany kurs trenera/instruktora

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV i napisz kilka zdań o sobie i swoim doświadczeniu prowadzenia zajęć tenisa stołowego dla dzieci na mail: biuro@bogoriagrodzisk.pl